Žepna drkalica

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Rabim nekaj kompaktnega za kratkočasenje..

Ima kdo kaj podobnega?



Dopade se mi tudi DIY nečesa podobnega ampak je že malo preveliko..

 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.915
5.073
113
Če hočeš emulacijo starih iger, potem je verjetno že dovolj tvoj telefon.

Pa kupiš še en žepni bluetooth kontroler iz aliexpresa za akciske/platformne igre.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX

luka51

Guru
16. avg 2007
13.869
5.137
113
Anbernic rg351V. Dela vse gladko do prvega playstationa. PSP nekatere igre in N64 nekatere.
V rokah lepo sedi. Zaslon je super. Oblikovno in velikostno je kopija prvega GB-ja.
za 80€ je to to.

Ne primerjat telefona z temi konzolcami. Ker ni isto na taču igrat ali držat v rokah in klofat po knofih.
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in RoMeX

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Switch lite? Malo manj kompaktno, ampak ponuja neprimerno vec...
Imamo switch, mi ne potegne, rabim nekaj da gre v žep - pogoj je kompaktnost..


Če hočeš emulacijo starih iger, potem je verjetno že dovolj tvoj telefon.

Pa kupiš še en žepni bluetooth kontroler iz aliexpresa za akciske/platformne igre.
Hočem knofe stare šole :p gameboy fan pa to :)


Anbernic rg351V. Dela vse gladko do prvega playstationa. PSP nekatere igre in N64 nekatere.
V rokah lepo sedi. Zaslon je super. Oblikovno in velikostno je kopija prvega GB-ja.
za 80€ je to to.

Ne primerjat telefona z temi konzolcami. Ker ni isto na taču igrat ali držat v rokah in klofat po knofih.
Tole izgleda solidno, bom mal prečekiral..


Če si gorenc pa starejši Nintendo 3ds xl ali 2ds xl...
Nisem gorenc, ampak iščem nekaj bolj sodobnega :)
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113

Tole me tišči.. Sam na qrac mi gre ker je treba vsako stvar čakat..
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113

Tole me tišči.. Sam na qrac mi gre ker je treba vsako stvar čakat..
Če je tole "kompaktno", potem je pa tudi Switch v skoraj isti kategoriji. Vsaj tako debel ni, lite še manj.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Imaš prav, kompaktno je širok pojem.. Kot sem napisal, switch mi ne diši.. Tudi poganjal nebo vsega tega kar bi si želel..
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.384
1.359
113
Imaš prav, kompaktno je širok pojem.. Kot sem napisal, switch mi ne diši.. Tudi poganjal nebo vsega tega kar bi si želel..
Mislim, da se neke začetne verzije Switcha že da shekati, vendar ne vem v kakšnem obsegu (se da nato nanj nalagati emulatorje?) in če to velja tudi za lite...
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Mislim, da se neke začetne verzije Switcha že da shekati, vendar ne vem v kakšnem obsegu (se da nato nanj nalagati emulatorje?) in če to velja tudi za lite...
Praktično nemogoče jih je dobiti. Če ga dobiš, pa je drag (dražji od aktualnih), nobene garancije, ...