Ženske skrivnosti?

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
VIR: Lepotainstil.net

Citat:
Vse ženske imamo mnogo skrivnosti in zagotovo bo ta članek eden izmed tistih, o katerih boste še razmišljali. Naj vam dam nasvet: ne sprašujte svoje drage, ali to drži, ker vam ne bo povedala iskreno, temveč bo morala resnico prikrojiti, da vas ne prizadene.
Ženske smo namreč postale malce imune na poželjive poglede, ki jih namenjate drugim ženskam, ki jih srečujete na cesti ali v lokalih. Saj veste, morda si kdaj, ko ste z nami, celo prestavljate, da se ljubite s katero drugo. Dobro jutro – kje piše in kdo vam lahko zagotovi, da me ne počnemo istega, ko se ljubimo z vami. Zavedajte se torej, da vam lahko damo samo svoje telo, nato še svojo dušo in nazadnje srce. Morda živite z nami že leta, pa vam še vedno nismo dale duše ali srca. Torej se pripravite in verjemite temu, kar boste prebrali:

confused-1.gif
pa da vidimo:

Citat:
1.) Moja najboljša prijateljica ve vse o tebi. Kakšen si v postelji in kakšen je tvoj penis. Ali imaš veliko ali malo denarja. Ali si prijazen in razumevajoč ali si tipičen duhamorni 'brezveznjak'. Ali sem te prevarala ali ne. Kolikokrat si že spil pijačko z menoj in prijateljico in nisi vedel, da ona ve, da se ti včeraj ni dvignil ali pa da ti vmes večkrat pade.

2.) Ne verjemi ženskam, ki ti govorijo, da jih privlačiš na prvi pogled. Postavi se pred ogledalo (brez oblačil) in bodi iskren. Khmm!

3.) Nikoli ne boš izvedel, s koliko moškimi sem bila, preden sem spala s teboj. Tudi če sem izgledala smrtno resna in iskrena – sem se ti zlagala. Zakaj? Ker vem, da si se ti meni. Oprosti no, nisi se zlagal, le pozabil si na tiste, ki si jih »podrl« v avtu in jih zatem nikoli več videl.

4.) Pred najinim prvim seksom sem si te v akciji predstavljala vsaj nekajkrat poprej. Tudi ženske sanjamo in razmišljamo o seksu. Morda celo tolikokrat kot vi.

5.) Če ne boš zadovoljil mojih seksualnih potreb, bom pač poiskala pomoč pri kom drugem, ne da bi ti to vedel seveda, ali pa te zamenjala za bolj zdravega in poskočnega žrebca.

6.) Še vedno te primerjam z bivšimi fanti. Večinoma zmagaš. Ampak dostikrat tudi izgubiš. Potrudi se, da boš večkrat zmagal, sicer ne boš več dolgo moj.

7.) Moje telo v resnici ni tako gladko in negovano, kot si ti misliš. Še predstavljaš si ne, koliko izdelkov je potrebnih, da sem takšna, kot sem – zjutraj in zvečer. Nikoli ti ne bom odprla vrat kopalnice med britjem intimnih predelov ali kakršnimkoli drugim negovanjem. In vedno bom upala, da boš verjel, da sem tako »naravno« lepa in negovana.

8.) Vse vem o tvojih bivših, pozanimala sem se na vseh možnih krajih. O njih vem stvari, ki jih še sam ne veš. Verjemi.

9.) Poznam vsako tvojo šibko točko, tvoje perverznosti. Točno vem, kaj ti moram delati, na kakšen način in kako močno, da ti vzamem zadnji odstotek energije iz telesa. Točno vem, kdaj sem tvoja boginja in da si pet sekund pred orgazmom najbolj moj.

10.) Večkrat sem bila žalostna in jokala zaradi tebe, kakor si lahko predstavljaš.

11.) Hočem, da med seksom govoriš umazane besede. To me vzburja. Ne bodi tiho, govori, ljubček moj.

12.) Sovražim, da mi očitaš, koliko zapravim za oblačila in kozmetiko, zato ti skrivam, kar nakupim.

13.) Če sem vedno urejena zate in ti tega ne opaziš, potem se ne čudi, če bom teden dni povsem neurejena. Zatorej opazi, da se čedim zate! Parfum je zvečer v postelji nesmiseln, razen če želim, da opaziš moj vonj.

14.) Če me boš prevaral, ne boš nikoli več zares moj, pa še vrnila ti bom dvojno. Po možnosti s kakšnim dobrim znancem, saj te želim še bolj prizadeti, kot si ti mene.

15.) Če boš priden ti, bom tudi jaz. Če boš poreden ti, bom tudi jaz. Tako to gre. Ti meni, jaz tebi.

ma kaj a to je res ali kaj?
confused-1.gif

ker če je to čisto vse res... potem si rajši tlko dražji avto kupim kot pa punco razvajam....
nahrung002.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
1.) Moja najboljša prijateljica ve vse o tebi. Kakšen si v postelji in kakšen je tvoj penis. Ali imaš veliko ali malo denarja. Ali si prijazen in razumevajoč ali si tipičen duhamorni 'brezveznjak'. Ali sem te prevarala ali ne. Kolikokrat si že spil pijačko z menoj in prijateljico in nisi vedel, da ona ve, da se ti včeraj ni dvignil ali pa da ti vmes večkrat pade.
No ja, vsega pa prijatelj že ne ve.
grims-1.gif


2.) Ne verjemi ženskam, ki ti govorijo, da jih privlačiš na prvi pogled. Postavi se pred ogledalo (brez oblačil) in bodi iskren. Khmm!
Not true, sem kar iskrena glede tega.

3.) Nikoli ne boš izvedel, s koliko moškimi sem bila, preden sem spala s teboj. Tudi če sem izgledala smrtno resna in iskrena – sem se ti zlagala. Zakaj? Ker vem, da si se ti meni. Oprosti no, nisi se zlagal, le pozabil si na tiste, ki si jih »podrl« v avtu in jih zatem nikoli več videl.
Not true

4.) Pred najinim prvim seksom sem si te v akciji predstavljala vsaj nekajkrat poprej. Tudi ženske sanjamo in razmišljamo o seksu. Morda celo tolikokrat kot vi.
Ja kdo pa ne razmišlja o tem.

5.) Če ne boš zadovoljil mojih seksualnih potreb, bom pač poiskala pomoč pri kom drugem, ne da bi ti to vedel seveda, ali pa te zamenjala za bolj zdravega in poskočnega žrebca.
Nevede to vsi počnemo.

6.) Še vedno te primerjam z bivšimi fanti. Večinoma zmagaš. Ampak dostikrat tudi izgubiš. Potrudi se, da boš večkrat zmagal, sicer ne boš več dolgo moj.
Nehote se vedno zna zgoditi, da partnerja pustiš zaradi slabega sexa.

7.) Moje telo v resnici ni tako gladko in negovano, kot si ti misliš. Še predstavljaš si ne, koliko izdelkov je potrebnih, da sem takšna, kot sem – zjutraj in zvečer. Nikoli ti ne bom odprla vrat kopalnice med britjem intimnih predelov ali kakršnimkoli drugim negovanjem. In vedno bom upala, da boš verjel, da sem tako »naravno« lepa in negovana.
Not true.

8.) Vse vem o tvojih bivših, pozanimala sem se na vseh možnih krajih. O njih vem stvari, ki jih še sam ne veš. Verjemi.
Not true, psiho babji.

9.) Poznam vsako tvojo šibko točko, tvoje perverznosti. Točno vem, kaj ti moram delati, na kakšen način in kako močno, da ti vzamem zadnji odstotek energije iz telesa. Točno vem, kdaj sem tvoja boginja in da si pet sekund pred orgazmom najbolj moj.
? Ni mi čisto jasno, skoraj Not true.

10.) Večkrat sem bila žalostna in jokala zaradi tebe, kakor si lahko predstavljaš.
Not true.

11.) Hočem, da med seksom govoriš umazane besede. To me vzburja. Ne bodi tiho, govori, ljubček moj.
Niti ne.

12.) Sovražim, da mi očitaš, koliko zapravim za oblačila in kozmetiko, zato ti skrivam, kar nakupim.
V bistvu sva to že razčistila, nimam imet kaj slabe vesti dokler zapravljam svoj denar.

13.) Če sem vedno urejena zate in ti tega ne opaziš, potem se ne čudi, če bom teden dni povsem neurejena. Zatorej opazi, da se čedim zate! Parfum je zvečer v postelji nesmiseln, razen če želim, da opaziš moj vonj.
Bitch please.

14.) Če me boš prevaral, ne boš nikoli več zares moj, pa še vrnila ti bom dvojno. Po možnosti s kakšnim dobrim znancem, saj te želim še bolj prizadeti, kot si ti mene.
Komu se pa da prepucavat.

15.) Če boš priden ti, bom tudi jaz. Če boš poreden ti, bom tudi jaz. Tako to gre. Ti meni, jaz tebi.
To je pa itak splošno pravilo primerno za vse vrste vez in situacij.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
1. nimam najboljše prijateljice
2. meni je moj všeč takšen kot je, kaj pa druge govorijo in mislijo me pa en drek briga
3. recimo, da je tak
4. pa normalno da ja!
5. uf, ta pa je za lase privlečena, ker če si z nekom v resni zvezi, pol mora tudi v postelji štimat (no vsaj pri meni je tak)
6. da bi ga primeljala z bivšim
ne-ne-1.gif

7. jaz tudi dam nekaj na sebe, vendar to mojemu ne skrivam, valda da ve da mi dlake z nog in intimnih delov ne odpadejo
same
8. BMK za njegove bivše
9. to je rs....valda in obratno je tudi res
10. niti ne
11. včasih
12. a-a ker nisem te sorte ženska
13. ma brez veze....da se bom obremenjevala s tem če ded opazi ali ne da sem urejena, so bolj pomembne stvari na
svetu
14. delno drži, vendar dvomim da bi se mu maščevala oz. vrnila milo za drago
15. delno drži, odvisno na kaj se nanaša
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
no, ponekod malce pretirava v intenziteti, ni pa vse ravno za lase privlečeno.

1. da prijateljica vse ve, ni res, je pa res, da ve veliko. predvsem več, kot ponavadi vedo prijatelji od tipa.
2. ni res. marsikdo je privlačen že na prvi pogled
3. hm...tukaj se niti ne morem odločit. do zdaj sem sicer še vsem, ki so vprašali, povedala po resnici, ampak nikoli ne veš.
4. itak (pa ne sam pred prvim sexom)
5. niti ne
6. ne bi rekla...sej bivši so z razlogom bivši
7. ok, tip ne rabi bit zraven pri čisto vseh opravilih...
8. nisem psiho
9. ubistvu več ali manj ja
10. kakor kdaj
11. hm...mogoče pa res
12. ne zapravim veliko
13. eh...
14. s prvim delom se strinjam, z drugim ne
15. to pa itak
evil.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik novaa pravi:

ker če je to čisto vse res... potem si rajši tlko dražji avto kupim kot pa punco razvajam....
nahrung002.gif

To je tak rešeno!

Jas sn skoraj stoprocenten, da bom cez recimo 5 let raje samski z rdečim poršejem in črnim motorjem.

Nekak te avto tezje razočara. Pa ko je sila, recimo da se ti lušta hitre vožnje, babe nemores uporabit zato,
da bi se peljal hitro. Če pa mas gut avto, pa se ti lušta seksa, pa ponavadi to ni tak težko dobit
evil.gif


baba je strošek pa reče kdo kajče. Jas te če jo mam, res polagam pažnjo na njo, razna morja, večerje in to,
samo jebalvrag, to včasih zna bit prekleto drago, pride čas, ko bi si recimo ubodel nove sončne špegle,
pa si bi jih drugače z lahkoto, samo ko maš pa babno, pa si prejšn tedn te špegle zajedel v restavarcijah
shocked-1.gif


Ni čudno da si gates, trump ipd. nabavijo babo potem, ko so že zares bogati.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Pa kdo hoče tako babo imeti?
bonk.gif


Rajši si R8 v pojsteljo pripeljem kot da imam tako psihotično babnico.
stupid-1.gif
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Ženske in avtomobili so jame brez dna.
Tudi avto te lahko pusti na cedilu pa , če še ne vem koliko vlagaš vanj.
He , he pač moški, ki ste v redu boste dobili ženske, ki se bodo vedle do vas kakor jih boste navadilie,
enako kot moški do nas so pač takšni kakor smo jih navadile.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
No jaz osebno nimam skrivnosti, saj jih niti ne morem imeti, ker imava s partnerjem skupni denar pa še v trgovino gre on vedno z mano, odnosno me on pelje
to je včasih rahlo moteče, nasploh ob rojstnem dnevu pa kaki obletnici, ko mu niti darila ne morem kupiti.
shocked-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Ženske in avtomobili so jame brez dna.
Tudi avto te lahko pusti na cedilu pa , če še ne vem koliko vlagaš vanj.
se vidi da ti avti niso vrlina.... te že pusti na cedilu... ampak se ga da popravit... in služi naprej!!!
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
"Z avtom in žensko je popolnoma enako.
Neguješ ju in skrbiš zanju, kupiš jima razne ekstra dodatke in ko sta popolno opremljena ti ju nekdo udari od zadaj!"

evil.gif