Ženske in mučilne naprave

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:Stari pride bledi domov, ne pije skor nikol, pa more enga malega jegermajstra zategnit.

hysterical-1.gif


Vidiš, zato pa jst tipa nikol ne vlačim po štacunah!!!
tongue-1.gif

Že meni je muka hodit v šoping, kaj šele drugim, ki so samo za privesek zraven. Prav tako kot je meni tečno zraven tipa viset, ko išče stvari zase, tako verjamem, da je njemu tečno. Zato za šopinge raje vzamem s sabo kolegico, pa ga midve v miru feštamo
grin1.gif

Nisem neka velika ljubiteljica brskanja po kupih oblačil (ok, kozmetika je izjema
redface-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:Stari pride bledi domov, ne pije skor nikol, pa more enga malega jegermajstra zategnit.

hysterical-1.gif


Vidiš, zato pa jst tipa nikol ne vlačim po štacunah!!!
tongue-1.gif

Že meni je muka hodit v šoping, kaj šele drugim, ki so samo za privesek zraven. Prav tako kot je meni tečno zraven tipa viset, ko išče stvari zase, tako verjamem, da je njemu tečno. Zato za šopinge raje vzamem s sabo kolegico, pa ga midve v miru feštamo
grin1.gif

Nisem neka velika ljubiteljica brskanja po kupih oblačil (ok, kozmetika je izjema
redface-1.gif

bonk.gif
:rofl

moj šoping ponavadi traja nekje 2h, ker si pogledam vse trgovine ( že v naprej vem kam grem), potem pa kupim tisto kar mi je všeč. samo najt tisto kar mi je všeč
bonk.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Kaj točno ti ni jasno?
17758-icon_confused.gif


Nisem tipična ženska, ki preživi pol mesca v trgovinah. Ko grem v šoping, vzamem s sabo kolegico ali grem še raje sama. Tipov nisem še nikol mučla na tak način. Poznam prijetnejša "mučenja"
evil.gif