Zdravniške zahteve po višjih plačah

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ma zaradi MRSA se ne umira, pa se nikoli nebo. Kvecjemu zaradi kaksnih posledic (pljucnica recimo).

Kot drugo pa nevem kdo naj bi odgovarjal zaradi MRSA, sploh nevem kaj je z tem misljeno
bonk.gif
To ima vecina ljudi ze v sebi, ce ne pa dobijo zaradi zdravstvenih delavcev, najveckrat pacientov in svojcev ki hodijo na obiske in lezijo na posteljah kot krave in podobno.

LP
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
1. preberi si malo na internetu o MRSA preden sprasujes take bedarije

2. ko bos prebrala kako se MRSA prenasa in to, odgovori kolikokrat si razkuzis ali VSAJ umijes roke, ko gres v bolnico - to ti je odgovor za okuzbe z MRSA.

Iz tega se lahko potegne, da za smrt za namisljeno mrso odgovarjas ti
tongue-1.gif


BTW - MRSA se ne sklanja.

LP
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Ma zaradi MRSA se ne umira, pa se nikoli nebo. Kvecjemu zaradi kaksnih posledic (pljucnica recimo).

Se vnaprej oproščam a vi "zdravniki" tukaj na Alterju ste pa res malo moteni. Govoriš kot, da zaradi AIDS-a nihče ne umira. Pa tudi zaradi kajenja ne... pa tudi zaradi alkohola ne.

In mi naj vas tukaj poslušamo in vam verjamemo...
bonk.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ljudje imajo MRSA po 15 let in zivijo doma z tem.

Kdo odgovarja za njegovo smrt?
bonk.gif


MRSA ni smrtna bolezen, razen ce si itak ze odpisan
tongue-1.gif
Potem pa malo pomaga zraven ja, tako da ti povzzroci kaksno pljucnico.

LP
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:

MRSA ni smrtna bolezen

MRSA ni bolezen. Je bakterija (Meticilin-rezistentni S.Aureus) ki lahko povzroči določene bolezni, tudi s smrtnim izhodom če je zdravljenje neuspešno.

Tako kot nekateri striktno povezujejo virus HIV in AIDS brez da bi se pozanimali kaj določene kratice sploh pomenijo.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
sej...
sicer pa škoda besed, sami sebe bodo skoz branili...

Ti raje povej kaj pise na mrliskem listu
smirk-1.gif


Lahko ga tudi kopiras pa das na net, pac izbrisi vse podatke razen diagnoze&stuff.

LP

Kaj boš ti (kvazi doktor) še vedno trdil, da zaradi MRSA nihče ne umre !?
Ma ja... svojo strokovnost oz. naše dojemanje le te si v tej debati zbil na 0.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
sem glih nameravala napisat, da se tudi meni zdi neki kvazi medicinc s svojimi pod nivojem komentarji... če bi posploševala, bi rekla, da če so vsi na nivoju doctorz-a, potem ni čudno, da se ljudje ob besedi "zdravstvo" le zgrozijo... ampak ne bom posploševala, upam samo, da nikoli ne pridem v tvojo ambulanto...
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Če me občutek ne vara, je okužbo z MRSA preživel Alterjevec z nickom Hanzi.

Ni dilema ali vprašanje ali se da preživeti ampak trditev tu prisotnih "dr.-jev", da zaradi MRSA še nihče ni umrl in njihova arogantna "vsevednost".
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
sem glih nameravala napisat, da se tudi meni zdi neki kvazi medicinc s svojimi pod nivojem komentarji... če bi posploševala, bi rekla, da če so vsi na nivoju doctorz-a, potem ni čudno, da se ljudje ob besedi "zdravstvo" le zgrozijo... ampak ne bom posploševala, upam samo, da nikoli ne pridem v tvojo ambulanto...

Ce (bognedaj) si rabila tako pomoc, kot jo nudim jaz, si lahko samo zelis nekoga ki obvlada kot jaz
tongue-1.gif


Drugace pa nic manj ne bluzim kot 95% uporabnikov v tej temi
wink-1.gif


Ti me pa naredi za neumnega pa prilimaj mrliski list, kjer pise vzrok smrti - MRSA!

In ce to pise, je moral biti res glup dohtar v sluzbi takrat. Ker ne umres zaradi MRSA, kvecjemu posledic le-te.

LP
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
ja sej zarad HIVa tud ne umreš
bonk.gif


in pol tak folk hoče večje plače!?!
bonk.gif

Se mu ne splača razlagati... on ve vse, on je vsemogočen on ... on dela v slovenskem zdravstvu. In si glede na svoj pristop in tukaj prikazano znanje zasluži minimalca.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Se pridružujem doctorz-ju... tukaj si nekaj izmišljuješ.


Na mrliškem listu ne bo nikoli pisalo, da je vzrok smrti MRSA (morda si zamešala s kakšno drugo kratico). In mrliški list bodo vedno dobili svojci v roke.


Lahko morda to kopijo (seveda izbriši imena) prilepiš na forum? Ali ostajamo pri "govoricah iz ožje družine"?