Covid-19 Covid-19 Zbiranje na javnih povrsinah

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
in pri nas je problem že zastopit #ostanidoma

pa imamo 5 tem, če lahko greš ven s psom pa ženo al more žena bit doma.

v skrajnem primeru pa policaju kihneš v obraz.

mislim, res?
Mal drugace je, ce zivis sam in si couch potato ali pa imas doma dva, tri, stiri otroke in si prizemljen v dvo, trosobnem stanovanju. Pomoznosti skupaj s tecno zeno. Ze dopust na morju je za 3/4 ljudi cas preizkusnje zivcev, ker se doma vidijo cez leto popoldan za dve uri in potem gredo spat ali vsak na svojo tablico.
Ne posplosuj zadeve
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mal drugace je, ce zivis sam in si couch potato ali pa imas doma dva, tri, stiri otroke in si prizemljen v dvo, trosobnem stanovanju. Pomoznosti skupaj s tecno zeno. Ze dopust na morju je za 3/4 ljudi cas preizkusnje zivcev, ker se doma vidijo cez leto popoldan za dve uri in potem gredo spat ali vsak na svojo tablico.
Ne posplosuj zadeve
Saj ne morem verjet! Kaj pol otroke delate če jih ne morete hendlat? Kako pa so jih včasih 10, pa ni bilo televizije, interneta, telefonov, še šola je bila bolj tak-tak.
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
525
33
28
Sairach
Saj ne morem verjet! Kaj pol otroke delate če jih ne morete hendlat? Kako pa so jih včasih 10, pa ni bilo televizije, interneta, telefonov, še šola je bila bolj tak-tak.

Včasih o jih na njivo poslal, kdor kaj ni ubogal so ga pa nalomil da en čas ni mogu govorit. Predvem so pa bili otroci na plečih žensk. In če je ona kaj jamrala je pa še njo nalomu. In če je to zate hendlanje pa bog pomagi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Včasih o jih na njivo poslal, kdor kaj ni ubogal so ga pa nalomil da en čas ni mogu govorit. Predvem so pa bili otroci na plečih žensk. In če je ona kaj jamrala je pa še njo nalomu. In če je to zate hendlanje pa bog pomagi.
Ja tudi to je hendlanje, pač po starem in ga ne podpiram, ampak trenutno smo v nekih posebnih razmerah, se ti ne zdi?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.977
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Kmalu bom imel rojstni dan, pa bi ob tej priliki dal za pijačo vsem alterjevcem ... torej, se zberemo danes ... povejte kje

EDIT:
p.s. ne morem pomagat, da so včeraj sprejeli tajko drastične ukrepe, jaz sem hotel le častit vse živo :evil:
da naute pol rekli, da nočem .. .jest bi, sam ne smem ... :valjamse:
Ti kar časti. Kje si doma?
Sicer pa sam normalno delam imam nekaj več distance do ljudi, materiala pa je tudi dovolj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Jaz imam občutek, da je tale celotna "karantena" iz dneva v dan bolj krhka. Zdi se mi, da se ljudem iz dneva v dan bolj jebe in da jih je čedalje več zunaj.

Če ne kdo drug, pa ganCi. Danes so dobili izplačane socialne. Celotna trgovina upošteva pravila, kot so ohranjanje distance, stopanje za nalepljene črte, razkuževanje pri vstopu ... Za njih pač to ne velja. Smejijo se kot opice in se rinejo pred pultom. Ne bi verjel, če jih ne bi videl, nisem pa imel jajc, da bi jih poslikal. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Potem so pa očitno zaradi njih ukinili deratizatorje pred štacunami. Šem šel danes mimo štirih največjih in pred vrati ni bilo nikogar.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Vidim, da je zelo odvisno od kraja do kraja, in od prodajalca. Hofer je do sedaj uvajal najstrožje ukrepe - nobenih košaric, max. 10 ljudi v trgovini, obvezno razkuževanje ob vhodu in izhodu, 2 metra razdalje. Lidl je za njim. Tam še nisem videl trgovke, ki bi pred vrati razkuževala, je pa enako uveden numerus clausus ljudi, ki so lahko v prodajalni in zastonj rokavice. Mečkator in Špar pa mislim, da imata zgolj priporočila glede varnostne razdalje. Se pa, kot sem rekel, trgovine razlikujejo iz kraja v kraj. Prav tako Petroli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.006
113
Saj ne morem verjet! Kaj pol otroke delate če jih ne morete hendlat? Kako pa so jih včasih 10, pa ni bilo televizije, interneta, telefonov, še šola je bila bolj tak-tak.

Jaz jih hendlam 5 od sestre, brata ki delajo v UKC, do sedaj so vsaj domov hodili pa kaže da ne bodo niti to več. Groza, mularija mi bo živce požrla, če ne bo tega konec v 2 tednih mi pomirjevala in psihiater ne uidejo. Kurci mali niti televizorja nočejo več gledat al pa da bi se zunaj igral. Kaj bo šele naslednji teden ko bo slabo vreme:jok::jok:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Saj to deluje ze nekaj casa, :) Obvestila o pretocnosti prometa in zastojih na cesti se posiljajo iz mobilnih telefonov. Vseeno ali imas vkljucen GPS ali izkljucen. Ne biti naiven. Pa fingerprint odklepanje telefona... imajo ze fajn bazo podatkov naivnezev. A omenim se pametne ure kjer se tudi belezi uporabnika, celo zdravstveno stanje in kakovost, kolicina spanja. S tem, da vsi merijo temperaturo, telesno. ;)
Spyware pametni telefon pusti doma, če pričakuješ nujni klic vzemi s seboj staro neumno nokio.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Jaz jih hendlam 5 od sestre, brata ki delajo v UKC, do sedaj so vsaj domov hodili pa kaže da ne bodo niti to več. Groza, mularija mi bo živce požrla, če ne bo tega konec v 2 tednih mi pomirjevala in psihiater ne uidejo. Kurci mali niti televizorja nočejo več gledat al pa da bi se zunaj igral. Kaj bo šele naslednji teden ko bo slabo vreme:jok::jok:

Ojoj. :)

Verjamem, da ste že videli ta video, ga pa še 1x lepim, ker umiram od smeha. :)

 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.535
2.388
113
V glavnem sedaj sem se šel peljat en krog z avtom..... folka kot dreka povsod.

Indurajnov pa za celo franjo na cesti.

Zadnjič so me tako nategnil....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Midva sva poskrbela za vseh 298 konjev danes. Ostalo pa doma :)
 

Priponke

  • DSC_0148.JPG
    DSC_0148.JPG
    3 MB · Ogledi: 438