Covid-19 Covid-19 Zbiranje na javnih povrsinah

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Resno:
Le striktna, intenzivna, prava izolacija in zaščita zagotavlja veliko verjetnost preživetja.
Ko/Če/ pokasiramo nam bo VSEM žal, da nismo še bolj stisnili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: TRiK in McGiver

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
To mi je tudi sestra v ZD rekla v ponedeljek..... Če ta teden preživim brez simptomov, potem zna biti da bo.... Sicer pa iz našega ZD se ni novic o okužbi. Tako da....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nekje je nekdo napisal, da bo kriza rešena šele takrat, ko bo kakih 80% prebivalstva prebolelo zadevo.

Torej - kwa sedaj? Se kar izpostavit in čim prej prebolet? Ali vlečit agonijo tri leta?

Hmmm :sprasujemse:

Vmes bo pa virus itak desetkrat mutiral. :obesise:
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.553
-249
83
Nekje je nekdo napisal, da bo kriza rešena šele takrat, ko bo kakih 80% prebivalstva prebolelo zadevo.

Torej - kwa sedaj? Se kar izpostavit in čim prej prebolet? Ali vlečit agonijo tri leta?

Hmmm :sprasujemse:

Vmes bo pa virus itak desetkrat mutiral. :obesise:

Saj dejansko nimamo podatka koliko slovencev jo je že prebolelo.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Bolj bo nevarno, ce zbolimo za korono cez kako leto, ko ne bo karantene in bomo slucajno sli na obisk k starsem... o_O
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zdele sem sel malo v hofer zijala past k so centri zaprti in ne morem na kavico. V glavnem presenetu me je model pred trgovino, ki mi je na vsak nacin hotel razkuziti roke na katerih sem imel latex rokavice, ko sem mu znanstveno razlozil (po stroki), da to je no go in debilizem prve klase je nekako odnehal.

Ne delajte tega, ker rokavice postanejo porozne in niso vredne pol ku.rca. Folk je res fu.knjen, med voznjo domov videl lokalnega induraina z masko na butari pod jajci pa najbolj moderna specialka.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Podobno meni v soboto v Lidlnu MB Meljska - greva z ženo skupaj not brez vozička (imam svojo vrečko iz blaga) kupit le en kruh. Naju ustavi varnostnica in zahteva, da si razkuživa roke (OK), dava gor one tanke polivinil rokavice in pazi zdaj! vzameva vsak svoj voziček! WTF? Pošljem ženo v avto, naredim po navodilih in pridem v trgovino - pri kruhu vse prazno, nekaj žemelj na tleh, nekaj v predalčkih, brez prijemalk in sem jih moral vzet z rokavico s katero sem tiščal voziček pa jemal še druge stvari v roke! Potem hočem vzet še nekaj sadja in "teta" zlaga škatle ter zaseda cel prostor pred zabojčki pa jo prosim če se lahko malo umakne, da bi vzel nekaj in obdržal primerno razdaljo do nje - raje ne omenjam komentarja in pogleda - teta je bila poslovodkinja oz. vodja izmene.
 
  • Wow
Reactions: navlixx

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Še večji pacienti od tistih, ki grejo v trgovino z razlogom ste taki, ki hodite tja brez njega. Potem se pa še hvalite kako ste šli samo po jogurt za razliko od ostalih bedakov s polnimi vozički moke.

Vsi razen vas so totalno fooknjeni, vsi razen vas hodijo brezveze po trgovinah. Fooknjeni so tudi vsi mladi, vsi upokojneci, tekači, kolesarji, motoristi in na splošno vsi, ki niso doma, pa tudi tisti, ki so doma, tudi za njih se najde kaj, zaradi česar so totalno fooknjeni.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sicer se ne najdem v tvojem zapisu, ampak zakaj pa pol prodajajo svež kruh in žemlje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

sad

Guru
24. avg 2007
20.499
9.200
113
Sicer se ne najdem v tvojem zapisu, ampak zakaj pa pol prodajajo svež kruh in žemlje?
Človek z normalno pametjo se NE bo šel izpostavljat virusu za ''eno štruco kruha''. Gre EN (ne pa dva malo šetkat, drugič vzemi še froce s sabo, pa na očeta in mater ne pozabit) v trgovino enkrat na teden ali pa na 14 dni in takrat kupiš za ta čas.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
sarkazem prjatu. kaj bo sele, ko dobimo hisni pripor. nazadnje sem bil v trgovini 13. marca, pa poglej katerega smo danes. Rabu sem kondome, treba se zasciti te dni.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Če se kolikor toliko držiš priporočil te dni, je edina šibka točka "lov". Bodisi "lov" za denarjem (služba) ali "lov" za dobrinami (trgovina). Precej večja možnost za okužbo, kot greš na sprehod in se s sosedom pomeniš na 2 metra. In še s kom drugim. Ali če se zapelješ v nek lep kraj v naravi, kjer sedaj preganjajo obiskovalce, zapirajo ceste, ker od teh obiskovalcev ne morejo kasirati. Oziroma ne, zaradi karantene. Pardon.
Nekdo od naše družine bo šel ta teden v trgovino. Nakupovalni listek delamo že nekaj dni. Kruha sicer že vsaj 10 let ne kupujemo. Saj bi ga, če bi bil dober.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in sad