Zavore za Polo 2003

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Kolega kateri ima avtoodpad in razgradnjo vozil se te usmili za okrog 200e ter izda potrdilo o razgradnji. Če razmišljaš v tej smeri mi pošlji pm, ti dam cifro.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Ker so mu na servisu tko rekl.. Tko k so enmu tukej k je prišel na prvi servis z cliotom nabluzil, da je treba zamenjat še vse cilindrčke :)
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Po čem to sklepaš? Glede na to kakšno dramo in sceno delaš okoli ene menjave bremz sem ti ponudil tudi možnost, da se teh jajc znebiš in zraven še nekaj zaslužiš? Napisal sem popolnoma lepo brez kakršnega koli žaljenja.. Če ti je topla voda naročit in zamenjat ene bremze potem to preprosto ni projekt zate.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Si tipičen forumski bebo ki uletava v teme in nima nič pametnega za povedat. Iskal sem pomoč pri izboru bremz ne tvojih predlogov kaj naj naredim z avtom.

Bi bolj obširno opisal kaksen lolek si pa dvomim da bi prišlo v mehki del glave..
 
  • Ljubezen
Reactions: RoMeX

luka51

Guru
16. avg 2007
13.867
5.128
113
Alter strikes again :) za jeben 20 let stari avto bo 5 strani teme kere diske in ploščice naročit.
Bilo fak*ing kere, ker so vse isto sranje za tak avto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Premalo bereš forum, da bi me lahko sodil :)

Predlagal sem ti lepo rešitev, ker za kanto od holzwagna se pač spodobi v kolikor boš obupal.. Če prebereš temo od začetka smo ti lepo razložili in pojasnili kako gre nakup in postopek. Tople vode tukej ni, ampak ti bi jo še vedno rad odkril...

Edini lolek v tej temi si ti :) Če bi bil kej deca bi naroču bremze in zamenjal sam kot je naredil uporabnik5 tukej :) Predlagam branje teme za lahko noč, mogoče se še kej naučiš :)

 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Zdej bom kao jz kriv da mi folk kurca generike in priporoča brembo jz pa zagrabim. Prosil sem da se mi neki izbere, par ljudi je pa celo temo zasralo.

Res so slovenski forumu navadno govno kjer folk namesto da bi samo odgovoril točno tisto kar se išče, res mora neke svoje dodatke uturit. Verjetno ena tema na deset da človek dejansko dobi tak odgovor kot želi. Se loh zaključi, bom sam raziskal drugje in nabral kar rabim. Razni romex beboti pa lahko stisnejo tipkovnico ko grejo spat in si mislijo kakšni carji so s svojimi nikakvimi posti.
 
  • Ljubezen
Reactions: RoMeX

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
A nam lahko prosim drugič slikaš ta Polo....in stanje na podvozju (rja itd)

Da se bomo lazje odločali a se ti sploh splača še Brembo/ATE.....al bo Ridex ok....
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
glede ridex diskov in ploščic, jaz sem jih dal na cromo pred ene 5 ali 6imi leti, tako spredaj kot zadaj, pa nisem opazil nobene razlike napram originalu (valeo)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in McGiver

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Sem tud jaz narocil par Ridex zadev....kjer mi RCV zadeve ni bil pomemben...oz niso mel drugega...

In ja ni slabe kvalitete....sam vseen :)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ridex ima dobre ocene uporabnikov - večina z nekimo BMW jajci. ;)

Za Brembo sem jaz napisal, da sem jih ravnokar vzel za precej več avta od Polota, ki ga mislim vozit še nekaj let!
Kar se tiče predmetnega Polota pa karkoli z Autodoca bo še vedno 10X boljše, ampak glede na to, da si poklikal za 350€ robe, bi jaz mrtav-hladan šel na servis kjer so ti dali predračun!

Mimogrede Autocommerce pred dvemi meseci MB-C prednji diski, ploščice in delo cca 600€. Ko sem jim komentiral ceno so rekli - gospod vozite Mercedesa. Največji "vic" je, da so po treh tednih spet menjali oba diska na reklamacijo in sedaj jih bodo očitno spet - diski tresejo - toliko o kvaliteti MB.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.292
3.401
113
Kaj imaš 4 batne čeljusti na benzu?

Jaz bi iskal napako tam, ker če vsi bati ne potujejo enako, enostransko pregreješ disk in ga zvije.
Sicer pa je to njihov problem, če ne vedo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem hčerin je, original diski so zdržali 80.000+ km, zdaj pa drugi po 2.000 km. Pa noben ne vozi divje, jaz sem s prvimi menjanimi res "žgal" v Dalmacijo, ampak brez divjih bremzanj, pa dežja tudi ni bilo nič; hči pa svak pa vozita "bolj posrano", tak da naša krivda je 100% izključena.
Mi je moj serviser govoril zadnjič, da bi lahko bilo krivo napačno ravnanje pred vgradnjo z nekimi plavajočimi diski; nimam pojma kaki so to.

CLIO15 hvala za "idejo", bomo še to preverili.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.684
113
kod Džej-Zija
preview.jpg

Evo ti plavajoče diske (floating discs). Dvodelni diski, obod ima nekaj prostora za gibanje levo/desno. Običajno precej racing zadeve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver