Zavarovanje za smučarijo

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ko sem lani šel z eno agencijo so mi sami ponudli neko zavarovanje(za "male pare") , mislim da je bilo www.coris.si.

Torej ali se je smiselno zavarovat za vsako smučanje posebej, morda za sezono, leto(tukaj je potem tudi morje)?
Je coris dober, ali iti kam drugam.

Za čim več info bom zelo hvaležen, pa vrjetno še marsikdo.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Tudi jaz se priporočam, ker grem konec Feb. smučat za cca 10 dni v ITA.

lp
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
a coris velja če se zlamaš izven smučišča?

primer:
poleg urejene proge za smučanje je poleti kolesarski park za skakanje z bickli. Urejeno smučišče je od tega parka ločeno samo s palicami na cca 20m razmaka, nikjer pa nič ne piše. v primeru da se jst polomim v unem parku velja coris?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Preberi si, kaj ti piše v pogojih zavarovanja. Če bodo še potem kakšne nejasnosti, je najbolje, da vprašaš njih, da boš ziher, kaj ti krije in česa ti ne. Za določene situacije pa se da doplačat.
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
ko sem lani šel z eno agencijo so mi sami ponudli neko zavarovanje(za "male pare") , mislim da je bilo www.coris.si.

Torej ali se je smiselno zavarovat za vsako smučanje posebej, morda za sezono, leto(tukaj je potem tudi morje)?
Je coris dober, ali iti kam drugam.

Za čim več info bom zelo hvaležen, pa vrjetno še marsikdo.

Brez zavarovanja okoli hodit je ogromen riziko sploh ker se v tujini vse plačuje.
Če si veliko zunaj se splača če nisi se ne splača. Te stvari se da lepo preračunat.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Mogoče se ti splača tudi pri Generaliju malo pogledat. Tudi oni imajo opcijo celoletnega zavarovanja - osnovni paket je za posameznika 66€, za celo familijo 131€. Se ziher splača, če potuješ vsaj 2x ali 3x. Generali Turist
 

vesper

Pripravnik
9. feb 2008
122
0
16
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Mogoče se ti splača tudi pri Generaliju malo pogledat. Tudi oni imajo opcijo celoletnega zavarovanja - osnovni paket je za posameznika 66€, za celo familijo 131€. Se ziher splača, če potuješ vsaj 2x ali 3x. Generali Turist

Če imaš Generali bon plačaš še manj......
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik vesper pravi:
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Mogoče se ti splača tudi pri Generaliju malo pogledat. Tudi oni imajo opcijo celoletnega zavarovanja - osnovni paket je za posameznika 66€, za celo familijo 131€. Se ziher splača, če potuješ vsaj 2x ali 3x. Generali Turist

Če imaš Generali bon plačaš še manj......

Jp. Sicer jih ne izdajajo več, če pa jih že imaš ti veljajo.