Zavarovalnica mi je zavrnila škodni zahtevek

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.253
745
113
V aprilu letos mi je z gradbišča priletel na cesto klemfix.

Avto je seveda totalka. Policisti so naredili zapisnik.

Sedaj mi je Triglav zavrnil škodni zahtevek. (po cca 6 mesecih)

Ker je po mojem mnenju Triglav neupravičeno zavrnil moj škodni zahtevek se nameravam na to pritožiti.

Žal ne razpolagam s policijskim zapisnikom.

Mi lahko kdo pod zasebno svetuje kakega dobrega odvetnika, ki dela na %.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Civilno se obrniti direktno na DARS oz DRSC oziroma tistega ki je klemfix neustrezno postavil tja oziroma ga ni pritrdil in se prepričal da ne ogroža ostalih udeležencev v prometu.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.253
745
113
Poglej.

Jest mam problem, da se je meni klemfix priprljal med vožnjo po voznem pasu pod mostom, kjer je izvoz za Celovško.

Takrat je SCT obnavljal odstavni pas.

Jaz ne vem kako je klemfix prišel na cesto pred mene.
Lahko ga je kdo povozil s kolesom (tovornjak, valjar, ???)
Lahko so jih delavci premeščali in so si jih podajali in je bil kdo premočan.???
Lahko ga je kdo namerno vrgel predme. Poizkus uboja-umora??

Jaz se se klemfixu refleksno umaknil (največja napaka, ki sem jo storil, mar bi ga direkt na sredo havbe zadel-tablo mislim, ki je bla zataknjena vanj).

Avto je spredaj cel (razen, potem, ko sem udaril desno ob betonsko ograjo), odbil sem pa desen špegu in mam zasekano zadnjo desno feltno, ker sem prevozil 10cm rob, ki ga ma klemfix). To je dokaz, da sem se umikal klemfixu (drugače bi bil avto zadet od spredaj).

Ko sem seustavil sem takoj postavil trikotnik in šel do delavcev vprašat, kdo je vrgal klemfix na cesto. Vsi delavci so bili "tujci" in so zatajili, da bi kdo vrgel klemfix pred mene.

Policija je prišla in naredila meritve zavorne poti. BDW blo jo je nekje med 30-35 metrov. Takrat je bila omejitev zaradi del 80 km/h. Moj avto pa je tudi zaviral bolj kot ne na 2 -3 gume, ker ja je vrglo v zrak, ko sem povozil klemfix.

Od nesreče je minilo sedaj cca 1/2 leta.

Zapisnika od policije nimam, ker mi baje ne pripada (niti na vpogled). Torej se težko branim, proti nekomu-Triglavu, ki ta zapisnik ima.

Skratka mam sranje, razbit avto po nedolžnem, zavarovalnica se pa dela budalo.