Zavarovalnica Arag

Vespa

Zelenc'
3. apr 2017
25
0
1
Zdravo,

mene pa zanima kakšne imaste kaj izkušnje z Aragom? Razmišljam, da bi vzel osnovni paket + promet + družinske zadeve. Zanima me kakšna je kaj kvaliteta njihovih storitev in kako razširjene so? Ti nudijo le prvi posvet ali so s teboj do konca razprav na sodišču? Alternativno pa razmišljam, da bi vzel pri Triglavu zavarovanje osebne odgovornsti, ker ti nudijo tudi pravno zaščito do 100,000.00€.

Zanima me vaše mnenje !
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Arag ima pogodbene advokate. Prijateljica je imela ali pa še ima pri njih paket. Lani je morala urejati neke zapuščinske zadeve in je bil njihov advokat z njo do konca razprav.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Arag sodeluje z vsemi odvetniki ki so v odvetniški zbornici. To so kar vsi v Sloveniji kolikor vem.
Oni ti svetujejo nekoga za katerega mislijo da bo rešil tvojo zadevo. Ni pa nujno da greš k njemu ampak lahko greš nekomu drugemu.


Mam dobre in slabe izkušnje ker včasih njihova izbira odvetnika ni ravno najboljša. In je boljše da se sam pozanimaš k kateremu boš šel.

Za prepir z zavarovalnico so mi stali ob strani in plačali izvedenca ter odvetnika da sem dobil cca 600€ od zavarovalnice.

Tudi za nekaj drugih primerov so mi plačali odvetnika in izvedenca. Od začetka do konca.


Recimo za kazen, ki sem jo dobil za kršitev koronske prepovedi "sprehoda" so me poslali v eno znano pisarno.
Kjer mi je pripravnik rekel da se nima smisla pritožit ker bom moral v vsakem primeru plačati. In da so imeli že več
primerov, ko so šli na sodišče in izgubili.

No če si si prebral tisti interventni zakon ti je lahko bilo slabo koliko lukenj in nesmislov je bilo v njem.

Seveda sem se pritožil na lastno roko. Kasneje pa je kot pričakovano, padel na ustavnem sodišču.
 
Nazadnje urejeno: