Zasebna sporocila - opozorilo

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Danes sem opazil, da ne dobim obvestila, da me caka zasebno sporocilo... Ker imam nastavljeno, da dobim mail, ce dobim PM, sem le na podlagi tega videl, da sem nekaj dobil...

Kolikor sem videl ze nekje (zal ne najdem kje) naj bi se ob strani scrollalo okno, ki bi nakazovalo nov PM ... Na zacetku je to delovalo, saj sem si prav s tem namenom poslal PM, da vidim, kako to izgleda...

Uporabljam Safari na MAC OS X ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Saj na mail dobim...

Samo ko se je zagnal novi alter, je bilo nekje v neki temi govora o tem, da je na desni strani neko opozorilo, ki se "seli" in je vedno na istem mestu, ne glede na to,d a scrollam po strani...

Sedaj na alterju NIKJER ne dobim obvestila, da sem prejel zasebno sporocilo... SAMO na mail... in ce grem potem v pregledovalnik ZSjev (zgoraj link "Zasebna sporocila") pa jih lahko normalno preberem...
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ja sej je, v rdečem kvadratku piše da imaš naprebrano zasebno sporočilo (ja, črke a še niso zamenjal
grin1.gif
) in to potuje gor pa dol, ko scrollaš.

kaže, da ti bo moral pomagati kakšen philips ali maverick
wink-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Jaz bi samo pripomnil, da se mi to (palvajoče javascript okence) zdi brezvezno kompliciranje.

Slikica na vrhu ekrana je:
- preprosta
- že narejena
- deluje

Tole okence pa se recimo pojavi pol izven okna.
Problem z "ni okenca, če so nova sporočila" sicer še nisem opazil.
Grem pogledat, če slučajno nimam novih ZS.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Meni je tudi tista kuvertica bolj vsec... ali pa da se to nastvi kot opcija... Tisti floating javascript pa izgleda res dela probleme, ce brskalnik ni IE ...
smile-1.gif


Pri meni ga se vedno veckrat sploh ni... vcasih se pa pojavi cisto ob strani, kjer se ga celo malo vidi (mogoce ena cetrtina od celega okvircka) ...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Doma mi dela, na šihtu pa ne.
rolleyes-1.gif


Najbrž zato, ker šef meni, da imam kaj pametnejšega za delat, kot pa pisarit pisemca...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Evo spet. Imam nova sporočila, ampak ne opazim. Potem enkrat pogledam, zakaj imam skroler in vidi ti to :
446597-altermaess.PNG
 

Priponke

  • 446597-altermaess.PNG
    446597-altermaess.PNG
    53,4 KB · Ogledi: 231

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
To je ultra star problem.
Ki nikoli (od prenove) ni bil odpravljen.

Obstajamo pa posamezniki, ki nimama scrollbara.
In ob novih sporočilih nimamo opozorila.
Če ne greš v meni čekirat sporočil, sploh ne veš, da je kaj prišlo.

BTW - Kako je to mogoče, da mi v tem tehničnem predalniku kaže oslarije kot "na temo je 8 odgovorov, od tega 11 neprebranih"?
confused-1.gif
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
ti posamezniki gotovo morate imeti nekaj skupnega. Kakšen dodatek ali pa greasemonkey skripto mogoče. Razen če je MaverickT dodal kakšno random skripto...
grims-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
tisti neprebrani so (žal) nekakšna napaka... dejansko je tako, da vseh sporočil ne moreš prebrat, ker niso bila odobrena.

Pa da ne bo pomote, odobrena so načeloma vsa sporočila uporabnikov, brišejo se pa avtomatski vnosi spama. Včasih je mir, zadnjič jih je pa v enem dnevu prišlo nekje 30. Tako da bi znala biti zato zmeda
smile-1.gif