Zaščita pokrova motorja

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Ker sem imel na pokrovu motorja (haubi) par pikic sem jo dal prebarvat! Čez zimo pa nameravam malo bolj pazit, da nebo čez 3 leta zopet enako!

So še vedno aktualni smrčki ali dajete gor folijo, sprašujem tiste, ki si zaščitijo haubo? Do zdaj nisem imel nobene zaščite!

lp
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Kaj to ti prav gor nalepijo? Kako pa je potem z odstranjevanjem, recimo spomladi (fleki, uv prepustnost, itd)... Verjetno je treba pozimi nanovo nalepit!
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Toliko peska zopet ni! Sicer pa če vsak dan vožne po zasneženi cesti ali ac očistiš pesek in opereš smrček, nima bit kaj... Vseeno boljše, kot če dobivaš pesek direkt v haubo!
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Lažje napisat, kot naredit... Bolj paziš slabše je! Sploh, če ti kakšen tovornjak zapelje na prehitevalni pas!
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
Vsako leto mi na novo komunala uredi sprednji dela avtomobila! Dokler ne bodo začeli ceste urejati kot v ostali severni evropi bo pač tako!
cool-1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.375
303
83
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Vsako leto mi na novo komunala uredi sprednji dela avtomobila! Dokler ne bodo začeli ceste urejati kot v ostali severni evropi bo pač tako!
cool-1.gif

točno!!!
in tudi točno da raje dam havbo VSAKO LETO barvat če je treba kot da mam gor neko skorpucalo iz umetnega usnja....