Zaračunavanje tiskanega računa / TELEKOM

Maxwell

Zelenc'
5. avg 2020
24
4
3
Telekom mi je na računu obračunal postavko "tiskani račun" in sicer v znesku 1€ (z DDV), kar se mi zdi popolnoma nesmiselno, saj so kot firma, pri kateri imam naročeno storitev, dolžni izdati in poslati račun.
Njihovo pojasnilo pač je, da se vse seli na elektronsko poslovanje.

Kaj pa če nimaš računalnika, interneta, e-banke,...

Če se ne motim, je bila že nekje-nekoč razprava o tem,... baje da naj do tega ne bi bili upravičeni. Mogoče kdo kaj ve?

Hvala in lp vsem
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.166
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Telekom mi je na računu obračunal postavko "tiskani račun" in sicer v znesku 1€ (z DDV), kar se mi zdi popolnoma nesmiselno, saj so kot firma, pri kateri imam naročeno storitev, dolžni izdati in poslati račun.
Njihovo pojasnilo pač je, da se vse seli na elektronsko poslovanje.

Kaj pa če nimaš računalnika, interneta, e-banke,...

Če se ne motim, je bila že nekje-nekoč razprava o tem,... baje da naj do tega ne bi bili upravičeni. Mogoče kdo kaj ve?

Hvala in lp vsem

No, tako je pač naredil Telekom...
Meni (pač ni Telekom), pa so ponudili, da če grem na elektronski račun preko e-maila, dobim 1€ popusta. Že olala nazaj... Seveda sem rekel ja, ne zaradi 1€, ampak, da dobim lepo na mail, da jih shranim in da imam pregled...
Ne rabiš računalnika, dovolj je telefon, kjer tako ali tako imaš e-mail... ;)
In če nimaš e-banke, pač greš na šalter banke, pokažeš mail in rečeš, da bi to plačal...
Zdaj, če pa gre za kakega starostnika (družina), pač daš svoj e-mail in pomagaš...