zapeljal v morje in umrl

nix

Pripravnik
8. maj 2008
40
0
6
vse se dogaja...

24.ur
uf-1.gif
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.942
113
Mi smo pa s trga pri muzeju med počivanjem bežno spremljali, kaj se dogaja.. nato pa videli črn kombi, v katerega so naložili nesrečnika
frown-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Pokojni je bil baje Rok Vrtačnik iz Kranja, vsaj tako piše v danšnjih Novicah...
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Samo to je važno, da so spet vse drugi krivi, predvsem policaji, ki niso polnili proračuna.
Meni je včeraj kapljala smola z drevesa na avto, občina Kranj, je za to kriv župan z upravo, na koga naj se obrnem, da bo plačal čiščenje?
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Pomoje pa ta nesreča ni povezana z drogami. Če bi bil zadet od kakšne party droge bi verjetno ob tej uri veselo skakal pred odrom in se mu ne bi šlo nikamor.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Ja Disconautica dela svoje, kot prvo pripročam, da si preberete poročilo policije, koliko droge so zasegli in vse ostalo kar sledi.
http://obala.net/novice/news.php?id=19516

Moram priznat, da so bili policaji na področju drog zelo aktivni, vendar še vedno menim, da droge pri tej nesreči niso bile vpletene.
Drog je pa danes dosti, tako na rave partyjih, kot na drugih zabavah, v šoli in parlamentu in celo na policijski postaji sem že videl rast konopljo.
Žal pa Popovič in policija to nesrečo izkoriščajo za medsebojna obračunavanja in predvolilne promocije, ter kdo bo koga kadriral.

Nesreče se dogajajo, najbrž se jih več pobije in pokolje na in po gasilskih veselicah, kot po kakšnih rave partyjih. da o vožnji s službe domov ne govorim. Samo ko po gasilski veselici kak pijanec zleti v jarek za to nihče ne krivi gasilcev, policije ali župana. No ampak saj to ni prva utopitev ta mesec zaradi lastnih neumnosti, a nismo ravno imeli dan žalovanja.

Je pa organizator slabo poskrbel za varnost, potapljači bi tam MORALI dežurat, (tako kot reševalci) ne pa da je gumenjak organizatorja tja priplul šele slabo uro po nesreči. če bi bili potapljači tam takoj, bi ponesrečenca pravgotovo rešili. Pred mnogimi leti sem bil na eni večji (pijanski) prireditvi v bližini manjše reke, pa so potapljači stali tam ob reki na večih mestih.