Zanič spanje

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kaj pa če spi na boku?


Ne brez povštra spat. Tam je z namenom.
S kakšnim namenom? Jaz spom brez blazine že cca. 12 let, ker sem imel po prometni nesreči in poškodovani hrbtenici precej težav. Res je, da od takrat spim na trebuhu, ampak težave (vsaj te) so izginile.

Fak, jaz če spim na trebuhu, se zbudim tako polomljen, da se cel dan ne "poberem".
rolleyes-1.gif

+1 ... kolikor sem brala, spanje na trebuhu sploh ni priporočljivo. Kaj šele brez vzglavnika.
Jst spim na boku, en povšter imam pod glavo, drugega imam med nogami. Spim kot top. So tud v neki tv-oddaji priporočil tak stil spanja.
grin1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.695
6.265
113
moram priznat da me fascinira da spis kot top ce imas nekaj med nogami.
smile-1.gif


Iz spostovanja do pHmetra se bom vzdrzal kakih bolj pikantnih vprasanj in komentarjev. :p si pa s to izjavo zrasla na moji lestvici priljubljenih userjev
smile-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Vsem ženskam to sede mnde :D Jaz najraje spim na tebuhu, najbolj sproščajoče pa najboljše sanje os takrat
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Da ne odpiram nove teme...

Jaz sicer spim kjerkoli, kadarkoli,... To sem se zgleda navadila v vseh teh letih, ko hodim nonstop nekje okoli po svetu.
Imam pa DRUGI PROBLEM in to so SANJE (sanjanje)!!!

Mogoče se sliši smešno, a meni se cca zadnje leto dni VSAKO NOČ SANJAJO take žive sanje (včasih ne samo ene, ampak lahko tudi dvojni, trojni scenarij), da ko se zbudim imam občutek, da nisem naspana
frown-1.gif

Še kako uro po tem ko se zbudim sem na pol v tistih sanjah-tisti smešen občutek v glavi.

Kaj narediti?
Pa nimam nobenih "ne vem kakšnih" problemov, da bi o tem razmišljala ponoči...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
manj spi? ne vem, meni se zdi, da se mi največ sanja proti jutru, ponavadi takrat najbolj, ko gre moja prej na šiht, in me zbudi, sam pa še za pol urce zakinkam
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ksz

Povster med koleni bo vsakemu normalnemu sedel ker drzi koleni toliko narazen kot da bi normalno stal, ce si pa brez povstra gres pa blizje kot telesu/kostem to sede. Men pa to nazalost ne rata zarad prepogostega obracanja
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
manj spi? ne vem, meni se zdi, da se mi največ sanja proti jutru, ponavadi takrat najbolj, ko gre moja prej na šiht, in me zbudi, sam pa še za pol urce zakinkam

hmmm Zadnje čase spim po 6 do 7ur na dan. To po moje ni preveč, saj sem ponavadi kar konkretno zaspana, ko grem spat.
Ampak že ponoči se prebujem zaradi sanj...proti jutru pa itak
frown-1.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Jaz sem jogi izbral tako, da sva z mojo šla v trgovino, pa sem se na vsakega skoraj vlegel ... in potem sem opazil, da je en bil kot narejen zame ... spiva oba kot top ...
 

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
Citat:
Ampak že ponoči se prebujem zaradi sanj...proti jutru pa itak

A kej smrčiš, mogoče? Jst sm mel zelo podobne težave (pogosto nočno zbujanje, odfukano paranoične sanje, močno potenje, pa WC vsako uro) zarad hude nočne apnee. Rešljiva zadeva, 100%, se mi je življenje izjemno spremenilo, odkar se naspim ponoči.