Zanič spanje

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Novo posteljo imam 3 tedne in ves ta čas spim slabo.... včasih se zbudim sredi noči (kot recimo danes), boli me med lopaticami, po nekaj minutah gibanja pa bolečina vedno popusti.

Z mojo imama isti jogi, isto posteljno dno ki je na sredini tudi isto nastavljeno (srednje trdo), isti vzglavnik.... na njenem spim normalno, na mojem pa adijo pamet, ko sma se menjala se je po kaki uri ona zbudila in je tudi njo bolelo med lopaticami, jaz na njenem pa spal kot dojenček, v čem je fora?

Jogi sem izbral po občutku, bil je približno isto trden kot prejšnji, na katerem sem vedno zelo dobro spal, je neka klasika.... na fedre, kao ortopedski in trši od teh ležišč in pen in podobnega.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Vidva s tvojo sploh ne bi smela imeti popolnoma istega jogija in nastavljenega posteljnega dna. Razen če sta isto težka, kar dvomim.

Očitno nekaj ne štima, po tem kar si napisal je zgleda pretrdo vse skupaj. Verjetno za njo še bolj, ker je lažja od tebe.
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Obrnita jogi, da vidita, če bo potem ona na slabšem. To bi pomenilo, da je mogoče jogi zanič.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Sem ga že obračal, pa ni pomagalo. Menjal sem pojšter in mam zdaj nekega Dormeotovega, posteljno dno sem imel na srednje trdo in mehko, zdaj sem ga dal na najbolj trdo, je bolje, samo še ni to to, malenkost me še boli hrbet. Sem se pa vsaj naspal ker se nisem zbujal vmes.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kaj pa če spi na boku?


Ne brez povštra spat. Tam je z namenom.
S kakšnim namenom? Jaz spom brez blazine že cca. 12 let, ker sem imel po prometni nesreči in poškodovani hrbtenici precej težav. Res je, da od takrat spim na trebuhu, ampak težave (vsaj te) so izginile.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kaj pa če spi na boku?


Ne brez povštra spat. Tam je z namenom.
S kakšnim namenom? Jaz spom brez blazine že cca. 12 let, ker sem imel po prometni nesreči in poškodovani hrbtenici precej težav. Res je, da od takrat spim na trebuhu, ampak težave (vsaj te) so izginile.

Fak, jaz če spim na trebuhu, se zbudim tako polomljen, da se cel dan ne "poberem".
rolleyes-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Ja, spim na boku, brez blazine pa ne morem biti niti 5 minut. Pred pol leta sem imel prvič težave, vendar ni bilo ravno bolečin, zjutraj sem bil bolj zakrčen kot da bi me bolelo, potem ko sem se spomnil obrniti jogi pa je bilo spet vse ok, izgleda se je po nekaj letih na isti strani malo posedel. Zdaj pa so bile prav bolečine in to precej hude, danes je bilo dosti bolje.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Spim na boku brez povštra brez problema....pa proti jutru se je najlažje potem na trebuh ruknt
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Dobro, da je človeštvo preživelo do sedaj
smirk-1.gif
Naši predniki so morali po miljončke let preživeti brez vzglavnikov.

P.S. Spim brez povštra
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Ok, priznam. Vzglavnik je nepotreben modni dodatek.

bonk.gif


Delaj kaj ti paše, bmk . Spanje na boku brez povštra sčasoma zjebe vrat, ni dileme.

Probej s povštrom pod kurcem, mogoče ti bo tudi tam pomagalo
grin1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Dobro, da je človeštvo preživelo do sedaj
smirk-1.gif
Naši predniki so morali po miljončke let preživeti brez vzglavnikov.

P.S. Spim brez povštra

V muzeje ne hodiš prav pogosto, kaj? Si morda že vsaj slišal za vzglavnike iz kamna, lesa, ipd.? Si morda kdaj podložiš glavo z roko?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Izgleda je bila blazina kriva, z Dormeotom pod glavo spim kot dojenček in se zbudim in vstanem kot človek...... kaj si nor, kaki dober filing je 2 dni normalnega spanja
smile-1.gif