Zalezovanje

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Ker v zaklenjeni temi nisem mogel odgovarjat, odpiram novo.

Citat:
Da zalezujete člane naj si pripada levi ali desni opciji pa je sploh bolano.
Jaz sem pa izvedel, da je to na tej spletni strani standard. Pa tudi nadlegovanje, ne samo zalezovanje, ki večkrat seže celo v življenje izven interneta. Je pa zanimivo, drugod po svetu boš od nadlegovalcev dobil podrobne grožnje o rezanju žil, tukaj pa se posamezniki skrivajo za alterji, delajo otročje napake po katerih ob najmanjši pozornosti takoj prepoznaš njihov MO, in si niti pod razno ne upajo napisati direktne grožnje. Še več, če bodo zalezovalci verjeli, da jih prepoznaš, bodo kmalu ustvarili novi alter in nadaljevali z medvrstičnim nadlegovanjem.

Kakšna škoda, da živimo pod desno-levo vlado, ki tem posameznikom ne dovoli še kaj več, kajne? Bo potrebno odpreti še kakšno temo in se na široko zjokat, kako so vam omejene pravice do delanja škode sočloveku.
 
Nazadnje urejeno:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
AH pusti bedake, sedaj ko so jim pognale prve tri kocine na bradi so pa itak glavni...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Vsak prostovoljno vstopi v virtualni prostor in s tem prostovoljno sprejme nadlegovanje, zalezovanje in žalitve, komur ne paše, oddide,...čist simpl je to.
Res pa obstajajo psihoti, ki mešajo virtualo z realo in kot prave pičkice potem ovajajo virtualne osebnosti čist tapravim organom pregona....-bolano in ogabno
.....no in....ravno zaradi takih zahrbtnežev je boljš govorit med vrsticami
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Prvi naj vrže kamen tisti ki je brez greha...
Kot drugo, kar je že Capl povedal... tisti trenutek ko vstopiš na medmrežje, začneš uporabljati socialna omrežja, klepetalnice, forume... Ode tvoja anonimnost. Poleg tega so nekateri primerki še toliko neumni da objavljajo oz. uporabljajo javne profile, katere si lahko ogleda vsak... Kot da bi nekaj na jumb plakat objavil ob cesti, potem pa jokcajo zaradi tega in zahtevajo zasebnost...
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Prvi naj vrže kamen tisti ki je brez greha...
Kot drugo, kar je že Capl povedal... tisti trenutek ko vstopiš na medmrežje, začneš uporabljati socialna omrežja, klepetalnice, forume... Ode tvoja anonimnost. Poleg tega so nekateri primerki še toliko neumni da objavljajo oz. uporabljajo javne profile, katere si lahko ogleda vsak... Kot da bi nekaj na jumb plakat objavil ob cesti, potem pa jokcajo zaradi tega in zahtevajo zasebnost...
Nisem preveč prepričan v to tvojo nesmiselno retoriko. Meni je uredništvo te spletne strani hitro omejilo število možnih dnevnih objav, ker jim nisem pokazal osebne izkaznice.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
katera spletna stran? alter? jaz nisem nobene posebne izkaznice kazal pa nimam omejtive pisanja..
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Upošteval pa tega nisi...
evil.gif