Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
:valjamse: :valjamse: :bonk:
Znanstveni urad Bele hiše je v torek zmago nad covidom-19 uvrstil na vrh seznama dosežkov predsednika Donalda Trumpa, čeprav število novih primerov okužb spet dosega rekorde, narašča pa tudi število mrtvih. Do torka zvečer se je v ZDA s koronavirusom skupaj okužilo skoraj 8,8 milijona ljudi, umrlo pa jih je skoraj 227.000, kar je največ na svetu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Torej ciljaš na to, da množična zborovanja kot so volilna srečanja ali pa recimo protesti negativno vplivajo na zdravstveno sliko države oz. povečujejo prenose okužb?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Torej ciljaš na to, da množična zborovanja kot so volilna srečanja ali pa recimo protesti negativno vplivajo na zdravstveno sliko države oz. povečujejo prenose okužb?
Ne ciljam, ne trdim, samo lepim:
"One published in Stat that found “pikes in Covid-19 cases occurred in seven of the 14 cities and townships where these rallies were held.” Separately, USA Today found that “COVID-19 cases grew at a faster rate than before after at least five” of Trump’s campaign rallies. While none of these analyses are causal, community-level rises in cases are not the only indication that rallies may spread COVID-19: Public health authorities have linked individual cases to Trump rallies through contact tracing. "
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
:valjamse:

Kot odgovor na zastavljeno vprašanje si mi nalepil link s katerim najverjetneje želiš nekaj povedati oz. načeloma odgovoriti, torej s tem nakažeš/ciljaš na odgovor.
Ampak ok, ti ne ciljaš in ne trdiš ampak samo lepiš, morebitna ujemanja pa so očitno zgoj slučaj. Vzeto na znanje :aplauz:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
:valjamse:

Kot odgovor na zastavljeno vprašanje si mi nalepil link s katerim najverjetneje želiš nekaj povedati oz. načeloma odgovoriti, torej s tem nakažeš/ciljaš na odgovor.
Ampak ok, ti ne ciljaš in ne trdiš ampak samo lepiš, morebitna ujemanja pa so očitno zgoj slučaj. Vzeto na znanje :aplauz:
Točno, za razli od tebe, ki "dejstva" vlečeš iz riti, sem navedel nek česopisni članek, ki se sklicuje na neko statistiko. Ni nekaj, verjetno je pa bolj verodostojno od dejstev, ki jih producira tvoja zadnjica.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Seveda. Čisto slučajno si - brez da bi hotel na karkoli ciljati ali nakazati - pač nalepil nek članek z neko statistiko. D best.

Btw - tudi moje navedbe se v veliki večini primerov nanašajo na nek prispevek ampak saj vemo kako to gre, moji prispevki so bullshit, tvoja pa čista resnica. Točno tako in nič drugače in to kljub temu, da so tvoji viri prav prevečkrat klasičen leftardski fakenews ali pa zgolj skrbno (neobjektivno) izbrana dejstva z namenom leftardske propagande.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
....pa če se že lepi predvolilne ZDA PR prispevke...

:evil: :evil:

The Biden family ‘is a criminal enterprise’
"A recent email scandal involving Hunter Biden shows the entire Biden family is a “criminal enterprise,” which is aided by the mainstream media."

How Joe Biden Made His Millions
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Kaj pa tebe spet mede, a maš spet kak svoj dan za šale? Saj mi sploh nisi odgovoril na vprašanje ampak si zgolj nalepil link s katerim nisi nič trdil in enako ne ciljal na nič, si samo lepil tako da sploh ni potrebe po pisanju odgovora.