Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.922
2.386
113
Lublana
Obišči stran
dobr, tukej moreš priznat, da te je pač dobil.

Konfederacijsko zastavo nekdo ki ima malo soli v glavi pač ne poveličuje, ali jo javno razkazuje pod svojim imenom. Je pa to precej videno pri, pogovorno imenovanih red-neckih, ki v javnosti veljajo za manj intelegentne američane. In američani že nasploh ne blestijo po inteligenci, torej veš kje so potem red-necki.

pa tud če si dal zdej mavrično, je čist nesmiselno, ker vsi vemo kaj si imel prej, in kaj imaš še vedno v mislih.

lahko se pa seveda motim, in ti je všeč samo design zastave.


Malo pozno ti repliciram, nisem prej videl. Ne glede kaj si ti napisal in kaj si ti misliš ali kaj si kdorkoli misli o rebel zastavi, je edina resnično dejstvo, da rebel (po tvoje konfederacijska zastava) nikoli ni bila nacistični simbol. Nikoli! In jaz NIKOLI, nikjer nisem imel naci avatar. Torej me islamist eazy nikjer ni dobil.
Pa ne preveč o inteligenci modrovati in si misliti, da si kaj bolj pameten od američanov zato, ker si Slovenec in Evropejec. Mimogrede prav takšna nadutost in podcenjevanje drugih narodov je šolski primer nacista.
Kakšen avatar imam je čist moj problem, mi je pa vedno zanimivo, včasih tudi zabavno kako se super razgledani in inteligentni osebki vedno zahaklajo na kakšne simbole, ki jih itak ne razumejo in na podlagi tega kar vejo kaj ima človek v mislih.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.465
113
JAfghdsczhfjhsa.ligkuhzjhgfkuhas.kihgfkuzhfd
Daj drugič izbruhaj nekaj vsaj približno smiselnega
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
:fredi:

a7M1bgz_700b.jpg
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Matej
Prvi prispevek je opremljen s pripombo:
"Heather Boushey is the executive director of the Washington Center for Equitable Growth, and former chief economist for Hillary Clinton's transition team. She is also the author of "Finding Time: The Economics of Work-Life Conflict," from Harvard University Press. Katie Bethell is the executive director of Paid Leave for the US, a new national nonpartisan organization dedicated to winning paid family leave for everyone in the United States. The views expressed in this commentary are their own."
Zadnji prispevek je opremljen s pripombo:
"Vanessa Brown Calder is a policy analyst at the Cato Institute, where she focuses on social welfare, housing and urban policy. The views expressed in this commentary are solely those of the author."

Skratka, CNN objavlja različna mišljenja in ne podpira enoumja, bi djal tako na prvi pogled
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
‘Russia will never be our friend, we’ll slap them when needed’ – US envoy to UN
https://www.rt.com/usa/423422-us-russia-stalemate-haley/


“Russia’s never going to be our friend,” Haley told students at a Q&A session, responding to a question about “holding Russia accountable” for alleged meddling in the 2016 presidential election. The diplomat said Washington still works with Moscow “when we need to, and we slap them when we need to.”