Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Aja potem je kar umrl od dolgčasa? Ali mogoče od tega ker ni mogel dihati? Saj ni važno kam se je naslonil ravno to pravim, dosti je da s svojo težo preprečiš nekomu dihanje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Ko je bila pred kratkim ravno debata o uporabi drugih policijskih zadev pred uporabo pištole, tule je en primer kako več nesmrtonosnih sredstev ni pomagalo k rešitvi situacije in enako ni pomagalo prvih nekaj strelov s pištolo:
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Ejej.. Temu so prav senkali nekaj minut zivljenja.
Pa oni ko je padel, menda ni vsega sfalil ali je mojster sibal z maceto s 4 zadetki v sebi?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Policaj, ki je padel je ustrelil 8x in od vseh teh strelov zelozelo verjetno parkrat zgrešil tako da ja, model je poln adrenalina šibal še naprej z nekaj svinca v sebi in so ga ustavile šele krogle drugega policista. Lep dokaz, da tazer in ostale zadeve kdaj enostavno niso dovolj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
En primer zakaj so policaji tako "pretirano" previdni in "trigger-happy", kadar pride do sumljivega obnašanja udeleženca postopka saj nikoli ne vedo s kakšnim pacientom imajo opravka. V tem primeru je priletelo kot strela z jasnega, model je komajda sprocesiral kaj se dogaja pa je bilo konec:

The Killing of Officer Darian Jarrott​

 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Ce mene sprasujes.. Meni je vseeno ali si zelen marsovec, crn predsednik ali kaj drugega... Ce nekoga preluknjas z avtomatom si golazen in smet, ki ne sme niti v reciklažo za pasje klobase.

Dokaj preprosto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
5. apr 2015
1.325
685
113
Je bilo vprašanje bolj Leftardam namenjeno za v premislek.. Ups.. Premislek pa ne sovpada z L.

In ja, se strinjam. Pa verjetn če bi bil uni črn, ne bi tega kazali.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Me pa zanima ali je v zgornjem primeru prišlo do ropanja trgovin iz strani jeznih policajevih sodelavcev..ali iz strani ogorčeno razočaranih mehikancev (ali kaj pač je bil tip)?

Ali je to vzorec samo ene, dotične bratovščine? Vedno žrtev, pištola v roki pa zaradi lastne varnosti? :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Tole je sicer posnetek iz Kanade ampak ker ta država (še?) nima svojega topica lepim sem:

"This happened in my home town. The guy thinks he has Covid. No taste or smell for the past 5 days. Goes to the hospital to get tested and they can't test him there and tell him he has to go the testing facility we have setup. As he's sitting in the parking lot of the hospital he's yelling at someone on the phone and this officer in the parking lot comes up to him to see if everything alright and to help him out. The guy then proceeds to start yelling at the cop and peels out of the parking lot like a maniac. Doesn't get 100ft down the road and gets pulled over to be given a stunting ticket. Wreckless driving or whatever. The person they have on the phone is not the cops boss as he says but only dispatch. After given the ticket he side swipes the officer as he is on his way back to his cruiser and well... you see what happens after that"
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N