Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

Krokar

Pripravnik
27. jan 2019
80
82
18
Klošar prosi za miloščino. You just can't make this shit up...
:cowboy:
:norec:


 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Praviš, da tudi Trump prosi za pomoč pri financiranju prehoda na Biden-Harris vladavino? :fredi:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Pravim da trump ravno tako fehta donacije. Da se ohrani na stolčku.
Rabiš še kakšen podnapis?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Pravim da trump ravno tako fehta donacije. Da se ohrani na stolčku.
Rabiš še kakšen podnapis?

Aja tooo, ja to sem pa zasledil, da ima Trump svoje fundacije. Ampak ti si napisal, da Trump počne ISTO kot Biden, Trump pa pač ne zbira denarja za Bidna & Harrisovo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Trump prosi za pomoč pri financiranju blokiranja prehoda na Biden-Harris vladavino.

Jp. Torej ne počne isto kot Biden.
Plus to, da je mislim da Reuters poročal, da gredo manjši donirani zneski čisto drugam in ne za namen financiranja pravne borbe proti Bidnu.

Jup, Reuters je bil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Počne PODOBNO kot Biden in ne ISTO. Isto bi Trump počel v kolikor bi tudi on zbiral denar za Bidna & Harrisovo :p
 
  • Haha
Reactions: bizi

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
US District Court Judge Matthew Brann posed a devastating question at the hearing on Tuesday.
"You're alleging that the two individual plaintiffs were denied the right to vote. But at bottom, you're asking this court to invalidate more than 6.8 million votes, thereby disenfranchising every single voter in the Commonwealth. Could you tell me how this result could possibly be justified?"
On Saturday, the judge effectively answered his own question by dismissing the lawsuit and saying, "this Court has been presented with strained legal arguments without merit and speculative accusations...and unsupported by evidence."
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Tile poskusi stanejo:
(Reuters) - The Wisconsin Elections Commission said on Monday that a statewide vote recount would cost an estimated $7.9 million, money that President Donald Trump’s campaign would have to pay in advance should it request one.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Pa saj to se ve, da so se izvolitve Bidna najbolj veselili Kitajci. Nekaj v zvezi z njegovim sinom, pa tudi tako, na splošno, je za pričakovati, a bo ukinil nekatere ukrepe (ki niso vsi tako neumni, sploh ne za ameriško industrijo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
.... izvolitve Bidna najbolj veselili ....
... ko kao zmaga na "volitvah" pedofil in lezbijka, si lahko misliš, da je neizvoljena in "globoka država" poskrbela za kontinuiteto in je zdej seveda happy, ker prej ni mogla vržt "našega ameriškega zeta" po "naravni poti" ... Itak je nad njim še kakšen krog oz.piramida (vrh), ki vse vodi iz ozadja. (lutkarji) : "We Are Back" je izjavil bidon ..
Nič ni tako kot se zdi ... treba opazovat iz "daljave" kaj se je vse dogajalo leta, desetletja, stoletja nazaj in opazovat, kaj se v resnici dogaja, ter malce premislit, kam to vodi ... Kolateralna škoda globalistov/psihopatov bomo pa vsi ostali, na žalost ....
------------------------------------
" ... The Truth Is Never Easy ..." :zardelalter:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Rasistični policaji so v ZDA spet umorili nič hudega slutečega in povsem nenevarnega pripadnika rasne manjšine
(v resnici je naredil "suicide by cop" ampak pustimo to in ostale nepomembne podrobnosti)

 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower