Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj neki ti veš o KPS, da me povezuješ z njo. Manj kot nič! :nigladek: Očitno pa pašeš med tiste, ki so jim Delo in Dnevnik skrajno levičarska medija, NoraTV pa čisto uravnotežena.
Hvala bogu, da nisi moderator v Politiki in da je tam moderator edini desničar na forumu, ki ve, zakaj ima možgane.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
:valjamse: če bi me bolj spremljal bi vedel da mi je nora24TV DOBESEDNO NORA ;)

Ampak ja....ti vse veš...vse spremljaš

:cheer:prekleta peMzija....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ti bom pomagal:
ekstrémen -mna -o prid., ekstrémnejši (ẹ̑)
1. zelo oddaljen od povprečnosti česa; skrajen, pretiran: ekstremne ideje; ekstremna politika; najbolj ekstremno glasbeno delo v zadnjem času / ekstremni temperament; ekstremna smer v stranki; ekstremno stališče / ekstremen človek / ekstremni ukrep; ekstremna kazen pretirano ostra, najvišja
// alp. nanašajoč se na plezanje v izredno težkih, izjemnih smereh s pretežno uporabo tehničnih sredstev: ekstremni alpinist; ekstremni plezalni poizkusi v Alpah; ekstremna alpinistika
2. mat. največji ali najmanjši: ekstremna vrednost količine
  • ekstrémno prisl.:
    ekstremno težka plezalna smer
Pravopis Kliknite, če želite geslo skopirati v odložišče
ekstrémen -mna -o; -ejši -a -e (ẹ̑; ẹ̑) skrajen, pretiran: biti ~ v svojih stališčih; ~e ideje
ekstrémni -a -o (ẹ̑) ~ ukrep skrajni ukrep; alp. ~ alpinizem; mat. ~a vrednost
ekstrémnost -i ž, pojm. (ẹ̑)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Zanimivo :srce:....

Vidiš če bi bolje komuniciral bi sedaj vedel da jaz berem 2gi podstavek.....vi levi pa (SAMO) prvega....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Se oproščam vsem ostalim dojemljivim...

To pomeni da ti ekstremizem jemlješ kot nekaj extra dobrega...pozitivnega...."nadnaravnega"

Jaz pa kot nekaj ekstremnega...kot nekaj kar zavira vse zgoraj omenjeno
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To pomeni da ti ekstremizem jemlješ kot nekaj extra dobrega...pozitivnega...."nadnaravnega"
Še enkrat, iz katerega mojega psihološkega profila si to pobral? Prosim navedi iz mojih objav, ker do mojega zdravstvenega kartona tako nimaš dostopa, iz katerih se vidi, da jemljem ekstremizem kot nekaj extra dobrega in pozitivnega. :sprasujemse: