Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

erikson

Guru
25. avg 2007
21.552
5.534
113
23072240-7858201-image-a-2_1578343163488.jpg


Američani so pomotoma objavili dokument, da zapuščajo Irak?

 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
Verjetno tudi Iranu prav pride tak umor, zdaj lahko bolj dosledno svojo politiko vlečejo...že čudno je to, da oni se nebi bojevali, bodo pa se bojavali v Iraku, Libanonu itd. Čudna scena.
Da ubiješe takega generala, morajo tudi pravi Iranci sodelovat. ...Vsi so svojega denarja vredni.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.666
3.927
113
Kot sem napovedal - iraski parlament je izglasoval, da ameriska vojska ni vec dobrodosla v Iraku:

Iraški parlament je farsa....
Obenem pa Turčin zaseda in okupira S del Iraka.

ps Putka in Asad sta tiko kot ritke...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
Turk gre medtem še v Libijo. UN tiho, Nato tiho, vsi tiho. Pač nepomebne novice.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.675
14.381
113
:valjamse: :bonk:

Pentagon se je uštel, ko je Trumpu predlagal usmrtitev iranskega generala
Ameriški vojaški vrh je Donaldu Trumpu atentat na iranskega generala Kasema Solejmanija predlagal le zato, da bi se predsednik odločil za kakšen drug, bolj sprejemljiv odziv na dogajanje v Iraku. A Trump se je na začudenje vseh odločil prav za to radikalno možnost, je poročal New York Times.

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113

Iranian MPs adopted a bill on Tuesday calling “personnel of the Pentagon, all affiliated companies, institutions, agents and commanders” members of a “terrorist entity,”local media reported.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.685
6.568
113
Se strinjam... Dejstvo pa je, da Iran ne bo nič vrnil, ker vejo da bo to pogubno za njih.

Iran bo vrnil in to zelo boleče. Ne bo se pa to zgodilo danes ali jutri. Imajo čas in od sedaj naprej je nevarno biti američan v muslimanskih deželah.
Muslimane je vedno teplo to, da niso bili enotni. Trumpu bo izgleda uspelo združiti jih.
Ko bodo aktivirali speče celice po svetu bo zelo zanimivo.
 
  • Všeč mi je
  • Žalosti me
Reactions: Kamele0N in Matey

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.666
3.927
113

Iran je kt S Koreja... naj probajo, mislim, da si ZDA in Izrael želi first move, da se stvar legalizira.
Potem se bodo svetili......

Spomnimo se Irak
Iran bo vrnil in to zelo boleče. Ne bo se pa to zgodilo danes ali jutri. Imajo čas in od sedaj naprej je nevarno biti američan v muslimanskih deželah.
Muslimane je vedno teplo to, da niso bili enotni. Trumpu bo izgleda uspelo združiti jih.
Ko bodo aktivirali speče celice po svetu bo zelo zanimivo.

Sunite in šiite boš ti združil?
ps
Skrita agenda Izraela in ZDA - Saudici je da bi Iranci probali, potem se bodo svetili. Spomnimo se napenjanje Iraka. Če bi ZDA kdo napadel napadejo NATO.
Kar se pa bo dejansko se zgodilo.

kot sedaj bo to država
brez služb, pomankanja osnovnih dobrin..... in ironično pomankanje goriva.

Marsikdo tukaj ne razume, da se folk fundamentalistični svinji upira, vendar jih grobo zatirajo. Ljudje tam živijo mizerno.
Zato imamo tudi to golazen pri nas, katera prosi za azil.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.685
6.568
113
Iran je kt S Koreja... naj probajo, mislim, da si ZDA in Izrael želi first move, da se stvar legalizira.
Potem se bodo svetili......

Spomnimo se Irak


Sunite in šiite boš ti združil?
ps
Skrita agenda Izraela in ZDA - Saudici je da bi Iranci probali, potem se bodo svetili. Spomnimo se napenjanje Iraka. Če bi ZDA kdo napadel napadejo NATO.
Kar se pa bo dejansko se zgodilo.

kot sedaj bo to država
brez služb, pomankanja osnovnih dobrin..... in ironično pomankanje goriva.

Marsikdo tukaj ne razume, da se folk fundamentalistični svinji upira, vendar jih grobo zatirajo. Ljudje tam živijo mizerno.
Zato imamo tudi to golazen pri nas, katera prosi za azil.

Povosod imaš ljudi, ki se bunijo in protestirajo.
Za razliko od ostalih po svetu, je tukaj za musliče skupni imenovalec sovraštvo do Amerike. Sicer pa, nima smisla nabijat v tri dni. Počakajmo in vse nam bo jasno. Me zanima koliko od vas bi jih šlo na teren, če bi bila kakšna mobilizacija. :)
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.016
3.773
113
Ljubljana
hmpg.net
Iran je kt S Koreja... naj probajo, mislim, da si ZDA in Izrael želi first move, da se stvar legalizira.
Potem se bodo svetili......
Ti misliš, da bodo američani vrgli A-bombo na državo, ki meji na Rusijo (Kaspijsko jezero) ali njene poddržave? Trump je nor, ampak za tako idejo bi ga iz bele hiše odpeljali v suknjiču z zašitimi rokavi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
no no, sej počasi bo jasno zakaj je USA to naredil, tipa so imeli na listi teroristov in za USA je bil terorist, saj je dejstvo, da je stal za več napadi na USA državljane. Tako da, tole javkanje v svetovnem merilu je blef. Oziroma zatiskanje oči. Način izvedbe je pa kavbojski, kot je od USA prečakovat.
Mene še vedno čudi , da so iranske milice po celi arabiji. Jemen, Libanon, Sirija, Irak.... Kaj te majo tam za delat. Iščejo nafto?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.857
98
48
štajerska
no no, sej počasi bo jasno zakaj je USA to naredil, tipa so imeli na listi teroristov in za USA je bil terorist, saj je dejstvo, da je stal za več napadi na USA državljane. Tako da, tole javkanje v svetovnem merilu je blef. Oziroma zatiskanje oči. Način izvedbe je pa kavbojski, kot je od USA prečakovat.
Mene še vedno čudi , da so iranske milice po celi arabiji. Jemen, Libanon, Sirija, Irak.... Kaj te majo tam za delat. Iščejo nafto?
mene pa zanima zakaj so ameriški teroristi po celem svetu. kot, da nimajo doma zadosti peezdarij
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
Potem pa imaš še to:

Kdo pri zdravi pameti bi sploh šel na nek pogreb neke osebe, ki je ne pozna ... fanatizem brez primere....od Tita naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888