Zakaj rabi kupec avta mojo zavarovalno polico?

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Torej, avto sem prodal, danes me kliče kupec avta da ni mogel skleniti zavarovanja za avto, da mu je zastopnik od Generalija rekel da rabi mojo zavarovalo polico, brez nje ne more nič, pa to original. Kaj so to neke zajebancije? Bi se rad ded šlepal na moje zavarovanje ali ima preprosto munjenega agenta? Nisem najbolj v tem noter, ampak mislim da original pripada kar lepo meni za prenos bonusa in vračilo preostanka zavarovanja. Prosim za hiter odgovor
smile-1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Verjetno sta avto samo prepisala in ga nista odjavljala iz prometa.

Samo vseeno ne vem zakaj bi rabil nov kupec to, ponavadi jo rabi prodajalec, da lahko uveljavla bonus oz. dobi vračilo zavarovanja.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
Citat:
Bi se rad ded šlepal na moje zavarovanje ali ima preprosto munjenega agenta?

Ne vem, pomoje originala ne rabi. Prav tako dvomim, da se želi šlepat. Ker v tem primeru mu ni potrebno storiti popolnoma nič - samo vozi se in v primeru nesreče koristi tvoje zavarovanje. Boš pa ti rabil kopijo njegove nove police, če želiš prekinit zavarovanje (in dobit vrnjeno preostalo premijo).
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Je še enkrat poklical agenta, zgleda sta se narobe razumela, bo dovolj kopija tudi, morda pa bo tudi brez tega šlo. Jaz vem da za avto nisem rabil nič, samo prometno pa so si ven napisali kaj so potrebovali.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Pa pohiti naj s prepisom, ker če bo imel nesrečo bo šlo iz tvoje police. Ti čisto nič ne pomaga. če imaš doma original.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Ja saj mogoče zdaj ne bo rabil pa bosta jutri spet probala Do službe ima pa manj kot 3 km, upam da se na taki kratki poti, vsaj zdaj, ne razbije
smile-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
Ti samo glej, da ne bosta "probavala" do izteka zavarovanja, potem pa bo šlo kot po čudežu skozi
tongue-1.gif