Zadnji most (prema ?) za VW polo 1995

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Motor je AEA
1.6
1995
ABS - zadaj so bobn zavore

Kje bi dobil zadnji most (premo ?) in koliko pride ?
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Motor je AEA
1.6
1995
ABS - zadaj so bobn zavore

Kje bi dobil zadnji most (premo ?) in koliko pride ?

zakaj pa moras cel most menjat? si kam zapel?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Motor je AEA
1.6
1995
ABS - zadaj so bobn zavore

Kje bi dobil zadnji most (premo ?) in koliko pride ?

zakaj pa moras cel most menjat? si kam zapel?

Prometno sem imel in se mi je drugi avto direkt v kolo zadaj zaletel...

Lp
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Kolega ma od classica/cordobe. Le da je brez abs-a, ampak je nabrz razlika samo v ankerplati, tebi je pa najvrjetneje ta ostala cela, mogoce je samo os fasala.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Citat:
Uporabnik PiLLLe pravi:
Kolega ma od classica/cordobe. Le da je brez abs-a, ampak je nabrz razlika samo v ankerplati, tebi je pa najvrjetneje ta ostala cela, mogoce je samo os fasala.

bomo vidli kok bo škode ko bo v petek cenilec prišel in se bo avto dvignil

tudi na prednjem delu podvozja zna nastati kar nekaj škode, saj sem s celim avtom leto preko precej visokega robnika.


Lp
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Se bojim da bo totalka in da boš zračunal da je popravilo predrago. Če ti je zrukal zadnji konec ,prednji pa je fasal udarec z robnika je po mojem konec z avtom . Če pa boš rihral je pa za rezervne dele morda pravi naslov Krničar iz Dvorij
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Se bojim da bo totalka in da boš zračunal da je popravilo predrago. Če ti je zrukal zadnji konec ,prednji pa je fasal udarec z robnika je po mojem konec z avtom . Če pa boš rihral je pa za rezervne dele morda pravi naslov Krničar iz Dvorij

Totalka ?

Na Avtonetu ni niti enega takega polota (je hudič če imaš enega od 3 prodanih avtov v Sloveniji)
Autoscout24 pa najde enega za 4k€

glede na starost 12-13let kar lepo drži ceno...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Zavarovalnica ti bo dala 2k€ (ali pa še manj, sem prepričan da bo totalka) ti pa za ta denar popravi avto, ?!
Če imaš spešl polota si prepričan da paše od vsakega.
Išči razsutega....
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Zavarovalnica ti bo dala 2k€ (ali pa še manj, sem prepričan da bo totalka) ti pa za ta denar popravi avto, ?!
Če imaš spešl polota si prepričan da paše od vsakega.
Išči razsutega....

deli pašejo od drugih, ker je podobnih polotov kot smetja in trave navsezadnje nebi smel imeti preveč težav pri iskanju.
Koliko sem gledal v ETKI in koliko jo razumem je most samo eden (za ABS in brez njega). Tako da bo verjetno pasal vsak most
smile-1.gif
Zdaj moram še samo počakat da pride cenilec pa bomo dvignili avto in pogledali kaj je vse za popravit na podvozju...

No vsekakor bo hitreje popravljen kot jaz...

Lp