Zadnji brisalec se je odločil za "BELO STAVKO"

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Golf IV Varinat - Zadnji brisalec se noče in noče izklopiti. Najprej je delal s presledki, ne glede na to, da je bil izklopljen
confused-1.gif
. Je že mel kdo kakšen tak primer.

Očitno je stavkovni val zajel tudi moj zadnji brisalec, ki se je odločil za "belo stavko"!
stupid-1.gif


p.s.: Pred kratkim je bil zamenjan modul v ključavnici, ali bi to bilo lahko kaj povezano!
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Imela enak problem. Ob izklopljenih brisalcih, se je zadnji občasno prižigal. Rešitev je bila taka, da sem pošpricala sprednjo šipo in je bilo nekaj časa ok, potem pa spet
bonk.gif
).

Anyway, zanič je bila ročica brisalcev. Bila je zamenjana, od takrat nimam več problemov. Menda je problem, ker se v ročici neki kontakti zjebejo.
crazy1.gif
 

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Aha ...a.......hvala na odgovoru-......sm dau 5x*! Kok je bla pa cena?! Sej predvidevam, da je blo na Ibizi?! Tko, da upam da lahko pričakujem kaj podobnega (ali +20-25% več)?!
Oz. če je kdo iz te branže tukaj (verjetn, da je) ; avtodeli trgovina; ve kok cca- € bi blo to?!"
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Imela enak problem. Ob izklopljenih brisalcih, se je zadnji občasno prižigal. Rešitev je bila taka, da sem pošpricala sprednjo šipo in je bilo nekaj časa ok, potem pa spet
bonk.gif
).

Anyway, zanič je bila ročica brisalcev. Bila je zamenjana, od takrat nimam več problemov. Menda je problem, ker se v ročici neki kontakti zjebejo.
crazy1.gif

a to je bila ta rocka via lost?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
lahko je bila lost, bolj verjetno pa da je bila iz kakšnega zbitega. Je pa res da ni nova, in da najbrž ne bo toliko zdržala kot nova. Samo če je nekajkrat cenejša kot nova se splača, pa še mal se okoljevarstveno obnašaš (manj odpadkov)

hm mogoče mi mal pozno pride: misliš lost kot forumaš ali kot padla s tovornjaka?
wink-1.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
lahko je bila lost, bolj verjetno pa da je bila iz kakšnega zbitega. Je pa res da ni nova, in da najbrž ne bo toliko zdržala kot nova. Samo če je nekajkrat cenejša kot nova se splača, pa še mal se okoljevarstveno obnašaš (manj odpadkov)

hm mogoče mi mal pozno pride: misliš lost kot forumaš ali kot padla s tovornjaka?
wink-1.gif

ne, ne uporabnik lost
grin1.gif
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Sem imel na Puntotu enako težavo, samo da so se mi vklapljali sprednji brisalci. Najprej samo včasih, potem pa vedno bolj pogosto. Zadevo sem rešil tako, da sem odstranil varovalko za brisalce, jo ščistil, obrnil okoli in potisnil nazaj v kištico. Po tistem ni bilo nikakršni težav več. Lahko poizkusiš še to zadevo, saj te nič ne stane, da se ne boš po nepotrebnem spuščal v stroške.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Glej, da boš varovalko očistil samo z malo finega brusnega papirja ali kontakt sprejem, ne pa s kakšnim WD-40!
smile-1.gif
 

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Bom probal še z varovalko. Kdo ve mogoče kje točno se nahaja. Upam, da pri VW Golf ni celoten rele za brisalce. Drugač pa hvala za nasvet! Bom poročal!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Sicer je garancija že mimo, ampak jau bi v tvojem priemru iskal rabljenega. Zagotovo di ga kdo ceneje kot 130 evrov, in če se še ni namočil najbrž ne more biti veliko narobe
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Na motorčku preberi kataloško številko in ga poišči na ebayu.
Zagotovo bo precej cenej.
wink-1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
dobi se t.i. REPARATUR SET original na VAG servisih
cevka se zamenja
100%