Zadnje pranje, prednji brisalci

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Zanimivost: Pritisnem tipko za pranje zadnje šipe, rezultat pa je:
- zadnji brisalec se vklopi (pričakovano)
- prednji brisalec se vklopi (nepričakovano)

Nerezultat:
- špricanje tekočine na zadnjo šipo (pričakovano, a se ni zgodilo)

To sem opazil prvič včeraj zvečer in potem spet danes zjutraj.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
mogoce se je avtu malo spipalo, ko je taki mraz veni ;] kolegu je radio na 2 leti starem Cliu 3 "zmrznil", reslo ga je ko je dal varovalko ven pa not ..
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
No, zdaj ko je sonček malo posijal, pa spet dela tak kot mora.

Skrivnostna so pota gospodova...
wink-1.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Citat:
Uporabnik stein pravi:

Nerezultat :
- špricanje tekočine na zadnjo šipo (pričakovano, a se ni zgodilo )

grin1.gif


Iz tvojga posta se pa prav vidi, kako si se počutil, ko si sedel tam za volanom in ti ni bilo nič jasno
aplauz.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.711
142
63
huh, izgleda kot da bi se srž nabral nekje na kontaktih in dajal stik po drugi poti kot bi moral. samo ni mi jasno kako bi to bilo mogoče??

lp
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
mogoce se je avtu malo spipalo, ko je taki mraz veni ;] kolegu je radio na 2 leti starem Cliu 3 "zmrznil", reslo ga je ko je dal varovalko ven pa not ..

Rešitev je servis. To je bila tovarniška napaka in naj bi ti ga zamenjali. Vsakič, ko temperatura pade na -10, se zgodi zgoraj opisano, začasna rešitev pa je z odklopom napajanja.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Nič bat bo samo začelo delat , al pa sploh ne.
Moj Scenic ima podobne težave že od prvega meseca , enkrat sem ga celo peljal na reklamacijo, sedaj pa mi ne pride več na misel.
Takrat pridem po avto, probam zadnji brisalec....Dela . Prevzamem avto in se odpeljem. Operem prednja stekla vse ok, nato še zadnja in glej ga zlomka, voda šprica spredaj, dela pa zadnji brisalec. V nekako štirinajstih dneh je zadnji brisalec spet nehal delat ,voda pa spet šprica zadaj,
bonk.gif