Za vse anti-skuteriste

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Zakaj vse skuteriste v isti koš? A če nekdo vozi REGISTRIRAN skuter, NEPREDELAN, ki gre 45km/h, ki ima VEDNO čelado na sebi, ki pač ne rabi cbr 600 za furanje iz bežigrada do šentvida, vozi po predpisih in vozi tam kjer se sme ga tudi takoj diskriminirate? Ker pač opažam da ima folk mentaliteto da če je človek na skuterju je takoj kriminalec....
bonk.gif


Sam vozim skuter VEDNO po zakonu in vsem, pa verjemite da mi gre folk ko se po ta zadnji brez čelade vozi pošteno na živce, ker pol se pa jaz pripeljem sem pa "evo še en...."
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
sej vsi vemo o kakih skuteristih se govori ko se jih šinfa ... to je 13letna mularija, ki za birmo dobi skuterja in najprej ven poberejo vse blokade nato pa 24/7 okrog bloka fura 11 letnice iz sosednje ulice

seveda se tudi med takimi najdejo pametni mladiči, ki se lepo po predpisih vozijo v šolo in do lubice ... vsi ostali skuteristi pa so itak ljudje, ki si kupijo skuterja za vožnjo do službe in taki ne delajo bedarij ponavadi
 

Marauder

Pripravnik
16. mar 2008
205
0
16
Ja ponavadi so taki ki rabijo skuter za v službo tudi malo sterjši...

Ko sem sam delal izpit za motor, mi je inštruktor potem kasneje na pijači pravil, da je najlepše delati z takimi, ki delajo izpit za motor pri 25 ali kasneje. S takimi skratka, ki že imajo nekaj kilometrov z avtom in poznajo vsaj delno prometne predpise in kako se obnašati v prometu.
Najslabši so pa tej mulci, ki gredo delati izpit za 50ccm pri 16 letih. Pa mislijo d avse vejo, da vse znajo in da lahko delajo karkoli želijo. Naj delajo. Ampak ne v avtošoli. In na žalost jih ne moreš spametovati, ker jih nimaš kako. In se pač zgodi, da ga čim hitreje spraviš skozi, pa naj se sam sesuje kjer želi. Sedaj se bo kdo najdel, ki bo rekel, da to ni prav. Pa naj ta oseba pove kako naj se spametuje takega vsevednega mulca. Užgat ga ne smeš, nobena prošnja ne zaleže, ker se ti smeji v fris, nadzora nad njegovim (od AŠ) skuterjem nimaš (ker si pač sam v avtu za njim), če se ti v času v AŠ razsuje pa ti odgovarjaš zanj in ga imaš na vesti. Torej kakšen predlog?
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Zakaj vse skuteriste v isti koš? A če nekdo vozi REGISTRIRAN skuter, NEPREDELAN, ki gre 45km/h, ki ima VEDNO čelado na sebi, ki pač ne rabi cbr 600 za furanje iz bežigrada do šentvida, vozi po predpisih in vozi tam kjer se sme ga tudi takoj diskriminirate? Ker pač opažam da ima folk mentaliteto da če je človek na skuterju je takoj kriminalec....
bonk.gif


Sam vozim skuter VEDNO po zakonu in vsem, pa verjemite da mi gre folk ko se po ta zadnji brez čelade vozi pošteno na živce, ker pol se pa jaz pripeljem sem pa "evo še en...."
confused-1.gif

za menoj se v coni 30 ni še nihče peljal pa tudi 50 ne...tak da...je pa bilo v igri tudi noga ko sem globoko v križišču zavijal levo skuter pa mene prehiteval po desni...in skoraj bi šla nogica ker pač nisem sekal križišča....joj kar dlake se mi dvignejo...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Polini kit all the way!!

Across the town on one wheel for LIVE
hysterical-1.gif


Jebat ga.

Pol pa malo odpri tošl, kupi kaj 250++ kubičnega skutkota, pa te nebodo metali v noben koš,
še motoristi te nebodo priznali za svojega. Pa si rešil problem, pa še playa faktor je velik
grims-1.gif

Da boš pa na semaforu nahcal vsakega čefurja na frizirani runnerci, pa še par avtov, ti pa vrjetno
nerabim razlagat.

Poglej ga lepotca;

598087714_15dd1aa9f4.jpg


Če si pa preveč uscan na tak bike se vsest pa si kupi kaj stilskega pa pokaži malo retro okusa;

2002%5C07%5C30%5Cbikepics-33225-320.jpg
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Če se z vsem kar si zgoraj napisal smatraš za ''brazilca'' potem pač
stupid-1.gif
...
Ker če si opazil je tema tam ''brazilci'' in ne skuteristi. Bistveno drugačni kategoriji.

Torej je ta tema brez veze.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Sem vzoren voznik vendar se mi vožnja 48km/h s skuterjem po naših cestah ne zdi varna. Jaz sem svojega takoj peljal k serviserju, da mi da dol blokade, tako gre skuter zdaj 70. 50kmh ni varno vozit, ker te vsi prehitevajo kar pomeni toliko več možnosti da te kdo podre, sploh te je strah ko ti ne vleče v klanec in te še tam začnejo prehitevat.

Ko pa vidim brazilce z obešalnikom pod majco na skuterjih ko hočejo prehitevat avto po sredini se sam premaknem na sredino, da ne gre skozi in čakam da se mi zalepi na rit nakar malo tapam po bremzi da ga ornk cukne panika.