Za ljubitelje Stephen King/Twillight Zone zadev

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Po dolgem času sem pogledal spet dobro psihološko srhljivko/grozljivko.
smile-1.gif




Na trenutke bil konkretno presran. Dober začetek filma...chilling vzdušje skozi film, odlična igra John Cusaca (Igra tudi Samel L. Jackson).





Ocena na IMDb = 7.5, kar je za to zvrst res veliko.



Komentar : The film is actually quite subtle in its way of creeping us out and disturbing us, which is a nice change of pace from the recent Hostel: Part II. Rather than bombard the audience with ghostly special effects and gore, the movie gets under your skin and goes for a much more psychological approach



IMDb



V kinih od 11.10. 2007



1408Poster2.jpg
 
Nazadnje urejeno:

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
bom pogledala....

mi gre pa ze kar mal na k., da niso naredili niti ene dobre priredbe Kingovih knjig!!! ( no mogoce nadaljevanke It in Stand)
sm kar obsedena ljubiteljica njegovih knjig
cheer.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Super film! Ze dolgo casa nisem gledal "grozljivke", ki bi me vsaj malo zdrmala..
smile-1.gif
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Hehe, lihkar sm ugotovu, da sm "kupil" verzijo z alternate ending! Sm šu pogledat uraden plot filma in mi ni blo nč jasn, kje so oni vidl ta zakluček.

Spoiler: jst mam verzijo, kjer Cusak umre v požaru, ampak je bil testnemu občinstvu ta zaključek preveč zamorjen in so izglasoval bedni ameriški happy end, kjer jasno preživi. Ta bo po vsej verjetnosti tut v kinu
Več o tem pa na wikiju <-- spoiler alert as well
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Tudi jaz sem pogledal alternate ending verzijo (verjetno se prvotne sploh ne dobi??). Skoda, ker niso sprejeli takega kot je bil misljen prvotno.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
V enem je pozitivnejši konec... primeren za ameriške kinematografe..., drugi (režiserjev), pa je drugačen...Bom si enkrat oba konca pogledal.
smile-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik decva pravi:
bom pogledala....

mi gre pa ze kar mal na k., da niso naredili niti ene dobre priredbe Kingovih knjig!!! ( no mogoce nadaljevanke It in Stand)
sm kar obsedena ljubiteljica njegovih knjig
cheer.gif
Green mile tudi ne?
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
green mile film mislis? sploh ne! film mi je bolj drama kot grozljivka... sicer je pa tud knjiga bolj tko..
so pa hude knjige: macje pokopalisce, christine, izterjevalec, aparat, it firestarter, langolierji, itd. ma res velik boljse kot kasnej posneti filmi... v knjigi je vse bolj verjetno,vec je srhljivih dogodkov, ... filmi pa ze bolj mejijo na znanstveno fantastiko...