YouTube shorts

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.635
6.460
113
Pred kratkim so se na YouTube pojavili ''Kratki video posnetki (Shorts)'', ki mi gredo precej na banano. Po spletu iščem navodila, kako jih odstraniti, vendar brez uspeha. Določena navodila ne delujejo, v glavnem pa piše, da se jih sploh ne da odstraniti. Ima kdo kakšno idejo, nasvet?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
22. jul 2007
12.799
1.313
113
123
Pred kratkim so se na YouTube pojavili ''Kratki video posnetki (Shorts)'', ki mi gredo precej na banano. Po spletu iščem navodila, kako jih odstraniti, vendar brez uspeha. Določena navodila ne delujejo, v glavnem pa piše, da se jih sploh ne da odstraniti. Ima kdo kakšno idejo, nasvet?
+1
 
22. jul 2007
12.799
1.313
113
123
Naj se raje svojega držijo, YT postaja negledljiv sploh če gledaš na kakšni Android TV platformi je že toliko reklam kot na rtv-slo:obesise:
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in sad

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Naj se raje svojega držijo, YT postaja negledljiv sploh če gledaš na kakšni Android TV platformi je že toliko reklam kot na rtv-slo:obesise:
Je treba na vsake toliko časa zamenjati aplikacijo (sideloadati kako tako, ki zna izpustiti reklame), pa kar gre. Je pa res, da si YT stalno izmišljuje nove načine, kako se temu izognit.