Xiaomi Poco X3 NFC

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Evo še prejšni pogovor z Amazonom:

06:39 PM MEST Andrej
why does it say that my item was shipped
but on ups site it says that it wasnt
06:40 PM MEST Nemanja Ve.: Please share order number.
So I can check.
06:40 PM MEST Andrej: where do I find that
06:41 PM MEST Nemanja Ve.: Long number with dashes, in your order page.
06:41 PM MEST Andrej
06:42 PM MEST Nemanja Ve.: Poco X3 Pro EEA Phantom Black 6+128
Correct?
06:42 PM MEST Andrej: yep
06:43 PM MEST Nemanja Ve.: Hold on a minute, I will call UPS to check the status of this order.
06:43 PM MEST Andrej: 08 Apr 2021
09:52
Shipper created a label, UPS has not received the package yet.
Italy
this is whats on UPS site
the seller still sells same item but at 25% higher price
06:44 PM MEST Andrej: thats the reason they probably didnt sent it and are waiting for amazon protection to kick in
06:45 PM MEST Nemanja Ve.: No it is not that. This order was shipped by Amazon, and UPS drivers signed shipping papers, meaning that they did takeover this item.
I will check why tracking status is not being updated.
06:46 PM MEST Andrej: then it would say UPS got the item...
06:46 PM MEST Nemanja Ve.: In case this order is lost, and you end up reordering ne one at higher price, we will refund price difference.
06:47 PM MEST Andrej: how do I do that ?
06:47 PM MEST Nemanja Ve.: Nothing to worry about, I want to check if there is a chance for UPS to deliver original order.
06:47 PM MEST Andrej: ok
thx
:)
06:47 PM MEST Nemanja Ve.: We will refund this one. You order new one at higher price, and once new order is delivered, we will refund price difference.


Thank you.
Amazon.de
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Amazon.de headquarters: as Nemanja Ve. is no more our employe, they're conversations with you is no longer valid. :evil:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A ima še kak "srečni" lastnik POCO X3 težave z Viberjem. Ženi čudno kaže slike v galeriji (sploh ne naloži predogleda) pa pošlje samo ko "se mu zazdi". Seveda vse up to date, pa Viber je že dol letel pa na novo inštaliran.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Men je to tudi delal, pa se je sedaj samo od sebe popravilo in dela bp. Enako velja za neostrenje ob slikanju. A telefon je posodobljen na zadnjo verzijo?
 
5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
A ima še kak "srečni" lastnik POCO X3 težave z Viberjem. Ženi čudno kaže slike v galeriji (sploh ne naloži predogleda) pa pošlje samo ko "se mu zazdi". Seveda vse up to date, pa Viber je že dol letel pa na novo inštaliran.
Dobrih 7 mesecev sem lastnik tega telefona, pa do sedaj nisem imel niti najmanjše težave. Viber dela brezhibno, za ogled slik pa raje uporabljam Google Foto, na katerega sem bil navajen že pri prejšnjem telefonu.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Pri meni je bil problem da nisem mogle izbrat slik iz galerije in jih poslat. Mi je kazalo samo črne kvadratke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
No poco X3 Pro je istih dimenzij kot ne pro verzija. Je pa mislim da z 220grami težji.
Če ravno nimaš velikih šap kot jaz je ta telefon za marsikoga prevelik in pretežek.
Meni kar odgovarja.

Baterija mi ob moji uporabi drži 4-6 dni. Saj nisem zahteven uporabnik.
Stvari delajo tekoče.
Je pa problem da nima vgrajene funkcije snemanja pogovorov.
Tudi marsikateri zunanji program ne deluje.
 
  • Wow
Reactions: Hanzi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Danes sem še dodatno vse ročno posodil, čekiral telefonske posodobitve - nič drugače - se je pa to začelo kak teden nazaj na dopustu - ja kazen za uživancijo očitno. ;)
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Definitivno s telefonom ni nič narobe. Tudi sam sem imel podobne težave z Viberjem in slikami in sem zrihtal. Po pravici povedano se trenutno ne spomnim kaj sem naredil, vendar sem rešitev našel na netu. Indijci imajo precej POCO X3 in zadevo obvladajo. Poguglaj in poglej kakšen YouTube in boš ziher našel odgovor. Sam se redno igram z njim in skoraj vedno odkrijem kaj novega, ali pa na YouTube najdem kakšen namig. Sem pa prepričan, da s telefonom ni nič narobe.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: elth

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Definitivno s telefonom ni nič narobe. Tudi sam sem imel podobne težave z Viberjem in slikami in sem zrihtal. Po pravici povedano se trenutno ne spomnim kaj sem naredil, vendar sem rešitev našel na netu. Indijci imajo precej POCO X3 in zadevo obvladajo. Poguglaj in poglej kakšen YouTube in boš ziher našel odgovor. Sam se redno igram z njim in skoraj vedno odkrijem kaj novega, ali pa na YouTube najdem kakšen namig. Sem pa prepričan, da se telefonom ni nič narobe.
Saj ti verjamem, ampak po 20 letih mobilne telefonije, mi je iskanje rešitev po internetu za najpreprostejše funkcije malo mimo. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Po teh navodilih naredil in trenutno kaže OK. Mogoče še komu pomaga. Hvala Fadil za namig.

 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Imam za sms program Signal. Nastavim, da je Signal prevzeti program pred Messegerjem. Dobivam enčas sms na Signal, potem pa ne vem zakaj se to prestavi in pridejo sms na Messenger.
Ko se to prestavi in grem na signal da bi poslal sms mi pokaže samo tiste stike, ki so na signalu kao registrirani ostalih ne. Ko spet ročno vse prestavim pa pokaže vse stike, ki ji imam na telefonu tudi v sognalu. Ne vem kaj delam narobe, sa telefon sam izbira med signalom in Messengerjem.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Meni je zadeva začela srat. Med klicem mi ugaša mikrofon, telefon zgublja piksle in meša barve vsake toliko. Žal ni bil kupljen na BG, ampak Aliju iz Španije. Kakšen je postopek in stroški pošiljanja, kdo krije zadeve?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Meni je zadeva začela srat. Med klicem mi ugaša mikrofon, telefon zgublja piksle in meša barve vsake toliko. Žal ni bil kupljen na BG, ampak Aliju iz Španije. Kakšen je postopek in stroški pošiljanja, kdo krije zadeve?

Ponudili ti bodo nek znesek mislim da cca 50€ to pa je to, za garancijo nocejo slisati, je imel bratranec podoben primer, je sprejel 50€ na koncu in si kupil telefon ravno tako xiaomi, vendar pri telekomu, da ni sranja potem z garancijo.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
O ne, jest bom šel kr do konca. Zaenkrat prosijo za foto in video dokaz. Škoda samo, ker je na Aliju Alipay in ne PayPal.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
A ima se kdo obcutek da x3 slabse lovi signal kot F1. Zivim na obmocju kjer je signal bolj tako tako. F1 me je pred leti pozitivno presenetil, pa sem mislil da so kaj omrezje popravljal. Sedaj pa sem na x3 obcasno nedosegljiv v pritlicju hise, kjer sem bil na F1 stalno dosegljiv kjer pa se nikdar na nobenem telefonu ni dogajalo da bi bili nedosegljivi