Xiaomi Poco X3 NFC

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.564
6.167
113
Tudi sam sem pred kratkim naročil POCO X3, zato me zanima ali lastniki uporabljate tudi zaščitni ovitek? Videl sem, da v kompletu dobiš nek prozoren, vendar sem poleg tega na netu videl precej različnih, ki jih priporočajo. Kaj uporabljate, če sploh?
 
5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
Tudi sam sem pred kratkim naročil POCO X3, zato me zanima ali lastniki uporabljate tudi zaščitni ovitek? Videl sem, da v kompletu dobiš nek prozoren, vendar sem poleg tega na netu videl precej različnih, ki jih priporočajo. Kaj uporabljate, če sploh?
Jaz uporabljam tega silikonskega, ki je bil priložen. Malce je robusten, ampak oprijem je zanesljiv, nič ne drsi. In mislim, da kar solidno zaščiti, če pade na tla.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Drgač pa kukr gledam je tale poco kar ogromna zadeva? Kako se v praksi obnese, a je full štorast??
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Drgač pa kukr gledam je tale poco kar ogromna zadeva? Kako se v praksi obnese, a je full štorast??
V kavbojke ga težko stlačim. 5 colski je sadaj midget v primerjavi z njim. Da bi se probal usest z njim je že tveganje, da bo kaj počilo... pa nimam lih kakega gey kroja.
 
  • Haha
Reactions: Navid

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Ima še kdo mogoče težavo z neostrimi slikami, menda je kar pogosta?

Če ja, jo je kdo uspel rešit?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Js sem danes dobil poco x3 pro z amazona (-11% z vivid bank), torej s poštnino za 183€. Kar dober deal, v primerjavi z mojim Mi11 dobro izgleda in deluje.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Uporabljaš pač eno app in pride klic - pojavi se okence za prevzem klica in včasih ne prime noben gumb za prevzem ali zavrnitev klica.
Obstaja kaka varianta, da se po defoltu odpre polno okno za klice, ali pa vsaj rdeč pa zelen gumb?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Nič nebo s telefona. Bo treba nekje drugje naročiti.
So čakali 9 dni in vestno trdili da pride zdaj zdaj.
No nimajo ga in ga ne morejo poslati.

Bo potrebno poiskati neko novo trgovino.


Sem bil malo prehiter.

Amazon bo vrnil kupnino. In če naročim istega mi ob dostavi vrnejo razliko med cenama :)
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Fadil ,sem videl da si dobil poco x3. Dej povej, kako se ti zdi na prvo oceno? Če pogledam, kdaj si javil, da si ga naročil, si čakal skoraj en mesec?
Trenutno furam službenega psmart 2019, ki se mi dopade, ker je majhen in me ne ovira pri delu. Lahko ga dam v žep in me ne moti preveč.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.564
6.167
113
Osebno se mi ne zdi tako ogromen. Je sicer malenkost težji, vendar mi je zelo všeč. Sam nisem nek ekspert za telefone, ampak sem navdušen. Včeraj sem celo popoldan in večer nastavljal stvari po mojem okusu. Dol sem si potegnil Nova launcher in se igram še danes z nastavitvami. Skratka, zame je telefon :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: disc

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Sem bil malo prehiter.

Amazon bo vrnil kupnino. In če naročim istega mi ob dostavi vrnejo razliko med cenama :)
No Amazon je napisal da dobim razliko v ceni če naročim.
Ko sem naročil in dobil pa pravijo da razlike ne dobim saj je to v nasportju z njihovimi pravili.

Lepo biti nategnjen s strani Amazon-a.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Pritoži se in pokaži kakšen odgovor si dobil.

Čakali so če bom slučajno pozabil na njihove obljube.In sedaj po 2 tednih sem jim napisal kako in kaj je z mojim vračilom denarja.

Evo ti odgovor:

Previous correspondence does not comply with the applicable CAP guidelines:

I apologize for the misunderstanding and for receiving incorrect information. Previous correspondence was not in line with our current regulations.

Unfortunately we can not make any discount at your case,
as the item in question was bought by you via Amazon website but from our partner.