Xiaomi Poco X3 NFC

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.397
238
63
Precej dobro, če primerjam z OnePlus 8 Pro, ki ima tudi 120Hz model je gibanje kar primerljivo, razen sicer razlike med LCD/AMOLED zaslonom jasno. Seveda pa se lahko na Pocotu preklaplja med 60/120Hz ...
 

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
548
36
28
Koliko pa pride carine, če ga naročim iz Kitajske.

V Španiji ga nimajo več na zalogi.
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.397
238
63
še enkrat preveri, ker naj bi sproti prihajala nova zaloga, meni piše da je še 1400kom 128GB modela in nekaj deset kom 64GB modela iz Spain skladišča ...
 
Nazadnje urejeno:

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Prvi vtisi? Predvsem me skrbi kako se navadit na to velikost-6,67"? Kako je to z nošenjem v kavbojkah? Sem še zmeraj na 5,2" in mi je taman, zato sem zelo skeptičen glede tega.
 

Krop

Pripravnik
15. avg 2019
95
22
8
Če si skeptičen potem glej raj pixel4a za malo več. Še zmer čakam, da ga dobim za frenda
 

Bizo Svet

Zelenc'
5. sep 2020
6
0
1
Na zalogi tudi v Sloveniji.

 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Prvi vtisi? Predvsem me skrbi kako se navadit na to velikost-6,67"? Kako je to z nošenjem v kavbojkah? Sem še zmeraj na 5,2" in mi je taman, zato sem zelo skeptičen glede tega.
Se da navadit. Pri prehodu iz Xiaomi X3 Lite sem bil skeptičen do velikosti - pa sploh ni problem - pač novi časi. Mene je od začetka motila grba kamere pa priložen zaščitni ovitek primeren za fizične delavce na gradbiščih (vse prejšnje serije so imele priložen bolj sofisticiran zaščitni ovitek), ampak - dejansko se zelo kmalu navadiš.

(btw. slovenska cena zgoraj na povezavi je slaba šala... iz Španije sem ga dobil za 180€, normalno pa ga dobiš za okoli 200, v EU, s plačano carino in DHL/GLS dostavo.)
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.730
113
V Sloveniji kupiš telefon pogojno samo, če vzameš na firmo in odbijaš ddv. Pa še to je ponavadi fajn za razmislit, ker lahko enak manever izvedeš tudi drugje v Evropi.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
nope. kupiš tudi, ko svojega razbiješ in rabiš jutri drugega, ne čez 2-3 mesece. pa še jutri je bilo prepozno, sem si prste porezala malo v tem času. za 2n2 3 kitajce pa sem čakala, ja. ko se ne mudi je pa res vseeno, sicer tistih 30€ drugje porabiš, ampak za filing za si lahko sfrčkal še bolj, je pa tudi nekaj vreden
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.730
113
nope. kupiš tudi, ko svojega razbiješ in rabiš jutri drugega, ne čez 2-3 mesece. pa še jutri je bilo prepozno, sem si prste porezala malo v tem času. za 2n2 3 kitajce pa sem čakala, ja. ko se ne mudi je pa res vseeno, sicer tistih 30€ drugje porabiš, ampak za filing za si lahko sfrčkal še bolj, je pa tudi nekaj vreden

nisem omenjal Kitajcev prav nikjer (Kitajcev in od Kitajcev itak ne kupim več)

Amazon po drugi strani prinese v parih dneh in z garancijo definitvno manj komplikacij kot pri nas. Ampak očitno je garancija še vedno baubau, da se da zadeve še vedno lepo "oplemenitit".
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Se da navadit. Pri prehodu iz Xiaomi X3 Lite sem bil skeptičen do velikosti - pa sploh ni problem - pač novi časi. Mene je od začetka motila grba kamere pa priložen zaščitni ovitek primeren za fizične delavce na gradbiščih (vse prejšnje serije so imele priložen bolj sofisticiran zaščitni ovitek), ampak - dejansko se zelo kmalu navadiš.

(btw. slovenska cena zgoraj na povezavi je slaba šala... iz Španije sem ga dobil za 180€, normalno pa ga dobiš za okoli 200, v EU, s plačano carino in DHL/GLS dostavo.)

Kul, ga bom vzel potem. Samo počakam, da bodo spet po 180€. :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
moram reči, da pa amazon, kot moja omiljena spletna štacuna dostikrat proda robo dražje kot domače trgovine, da ne upoštevam potem še zraven poštnine in težje uveljavljanje garancije in servisa. Pustimo zdaj kitajske telefone, tudi tisti sestavek od Bizo Sveta o neki garanciji na pocota... ni da bi se zanašala.

mimo so časi, ko se je kupovalo v nemčiji pa angliji, so se naši kar dobro adaptirali. res ne vem, kdaj sem nazadnje kaj kupila na amazonu, ker se enostavno ni splačalo. za elektroniko pogledam geizhals.eu pa tudi na koncu pri nas kupila. kasete za koše za plenice imajo še vedno ceneje.

kakorkoli, nazaj na kitajske telefone.