Xiaomi Mi box

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Mam mi box s in apple TV. Uporabljano večinoma za T2 tv app in yt, občasnu tune in. Apple ga poseka to je jasno, drugače pa za osnovne stvari je Mi box s odličen
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
828
269
63
Zakaj pa ne tole? Taprav Android TV:


ali


Zakaj? stara verzija androida, star SoC, premalo rama in skoraj 2x visja cena. Zakaj točno bi to kupoval?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
sj tudi druge alternative delajo, bolje, za manj. Sam mičkeno se je treba potrudit pa vrzit custom rom gor. Če je to seveda potreba.
Ni alternativ. Hočeš upalit Netflix, na teh kitajskih jajcih ne dela, ali pa dela slabo. Rad bi kej chromecastal in ne moreš. Rad bi z daljincem neki na hitrco youtube pogledal, ne moreš ker zravn dobiš daljinc, ki ni za nikamor in youtube je tablična verzija.. in še in še podobnih bedarij. Imam chromecast z google tv 4k in še prvi xiaomi mi box. Zdaj je star 6let in še vedno vse dela ok. Ok nima dolby vision in nima dolby atmos.
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
828
269
63
Velika večina ljudi želi out of the box. In se jim niti ne da, niti se jim ne sanja o čem ti govoriš. Mi TV Stick daš iz škatle, priklopiš, daš gor NEO TV Lite in je to to ;)

Večina ljudi vzame to, kar jim operater ponudi. Trg za te skatlice med commonerji spet ni tako velik, kot si mislis :)
Itk je pa skor vsak tv danes ze smart, kar nardi te skatle se tolk manj zanimive.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
64
28
širne planjave Dolenjske
Velika večina ljudi želi out of the box. In se jim niti ne da, niti se jim ne sanja o čem ti govoriš. Mi TV Stick daš iz škatle, priklopiš, daš gor NEO TV Lite in je to to ;)
Zanima me, ali deluje na tem MiStick tudi glasovno iskanje programov na aplikaciji Neo TV Lite? Kot deluje na Neo box-u? JE kakšna fora to nastaviti ali ne, ker jaz uporabljam ta MiStick in edina moteča stvar je, da tega ni (glasovnega izbiranja). Ali pa jaz ne znam to nastaviti :confused: Tebi to deluje?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
Ne se hecat s temi kitajskimi jajci. Sem za en tumast tv nabavil guglovega z daljincem ...dela zelo dobro. Sploh daljinec je res super
 
  • Všeč mi je
Reactions: sass in damirj

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Zanima me, ali deluje na tem MiStick tudi glasovno iskanje programov na aplikaciji Neo TV Lite? Kot deluje na Neo box-u? JE kakšna fora to nastaviti ali ne, ker jaz uporabljam ta MiStick in edina moteča stvar je, da tega ni (glasovnega izbiranja). Ali pa jaz ne znam to nastaviti :confused: Tebi to deluje?

Ne gre.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
na enem starem TV-ju imam Mibox 3, ki nima možnosti žične mrežne povezave. ZĆaradi slabega wi-fi ja bi tam potreboval možnost kabla. Priporoča kdo kaj? Mibox S je že kar star, bi vzel kaj novejšega...
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
509
79
28
Še eno vprašanje o katerem razmišljam zadnje par dni. Zunanji disk imam vklopljen v usb port v mi box s-u, ki je na net priklopljen prek wifija. Ali obstaja kaksna moznost, da bi preko neta/mreze iz racunalnika prenasal datoteke na ta zunanji disk? Probal cel kup enih aplikacij, pa nobena ne dela tako kot je treba.