XBOX 360

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Elite 120gb

Čaki, da se še malo nadrkam pa pridem
grin1.gif
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
KSZ,

Na Amazonu me tole pride 137 funtov s poštnino Xbox 360 Arcade

Sepravi če zbidam na ebayu nek ugoden 160 ali 250Gb disk, imam potem enak sistem kot Elite, samo brez slušalk.

Se splača ali se raje stegnem po Elite?
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Narkotik: ja se splača. Dokupiš še samo HDMI kabel in komplet za polnjenje baterij, če ga slučajno ni zraven..
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Jaz sem tud pri njem nabavo xboxa. Res pa je da ko tja prideš ti zgleda kot da si prišel v neke zapuščene pisarne
grin1.gif
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
imam ogledanega enega rabljenega Xbox Elite 120 GB, Modificeran z iXtreme LT. pravi, da ni banan in je še v garanciji. za vas znalce ima popoln laik nekaj vprašanj:
1. če je konzola modificirana, ali je možno kopije poganjat direktno z HDD ali jih je potrebno vseeno vsako zapeči na DVD DL?
2. peka samo na DVD-DL ali tudi na DVD+RW DL?
3. igranje preko mreže. baje, da te banajo, če igraš igre preko xbox live(vsaj mislim, da se tako imenuje)? obstaja kaka druga varianta igranja preko mreže, ali je to samo xbox live?
4. v kakšnem primeru te banajo? nekje sem zasledil, da samo takrat, ko igra dejansko še ni uradno izšla. ali je to res?
5. ali je zgoraj omenjena konzola z tem čipom ok, ali je potrebno še na kaj paziti?

hvala za odgovore
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
1. Spile lahko poganjas s HDD samo moras vseeno pred vsakim zagonom vstaviti dvd
2.Ti ne znam odgovoriti ker kupujem kopije, ker se mi ne da ukvarjati s tem, sploh ce pogledas koliko te pride prazen dvd
3.Obstaja samo xbox live (moras placevati narocnino)
4.Pred casom so banal skoraj vse uporabnike odklenjenih konzol, tako da je vseeno kdaj je igra izsla
5. Kolikor sem uspel prebrati je to neka cisto nova nadgradnja (bo kdo drug povedal kaj vec)
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
baje, da obstajajo neka nova modifikacija jtag, ki naj bi omogočila nalaganje iger direkt iz HDD. kdo kaj ve o tem?
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
sem se kar odločil za navadno chipiranega xboxa (LT 1.7). baje, če te banajo, potem ti tudi več ne deluje tale htag modifikacija - ne moreš več iger igrati direktno iz HDD.
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
imam še eno težavo. dol sem potegnil COD:Modern Warfare (1. del!) in Forza 3. COD sem normalno lahko zapekel .dvd file s programom imgburn.
pri forzi imam pa težave, uspelo mi je uničiti 3 DVD-DL diske
frown-1.gif

naredil sem isto kot pri COD, vendar mi diska xbox ne prepozna. ok, za prva dva sem kot kaže naredil napako, ker sem namesto .dvd file zapekel .iso. potem sem ponovil postopek, še enkrat odraral vse fajle in zapekel .dvd file, vendar eš zmeraj ne dela.
je potrebno še kaj narediti? konzola naj bi imela modifikacijo ixtreme LT.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Dol si potegni ImgBurn program....najbolj easy za pečt igre. Igre ne delajo, če layer-break ni na pravilnem mestu (ta informacija je zapisana v .dvd datoteki zraven .img datoteke).
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
Imgburn uporabljam že od samega začetka. sem včeraj zapekel še fifo, in sicer z vpisom layer breaka in res deluje. bom danes naredil isto še za forzo.
je pa zanimivo, da sem igro COD zapekel brez tega layer breaka, pa vseeno dela...je pa res, da ko sem razprakiral rar fajle, notri nista bila 2 običajna fajla (iso in dvd), ampak dvd in pa 8 fajlov z kočnicami 000, 001,...