www.partis.si

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
mahh ne rabiš....itak se stvari samo ponavljajo...enkrat je na enem prej drugič na drugem....v končni fazi je pa vse na vseh
wink-1.gif
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
ja sej zdej sm tud na partisu, tak da če ni na blinku je pa na partisu ali boratno tak da res ne rabm še slobyte
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
Najbolje je da si zrihtaš en novi email na email.si ali na gmailu. Potem se preko analognega telefonskega modema priklopiš na net in registriraš. Seveda moraš imeti analogni modem in dostop do interneta. Jaz za ta dostop uporabljam volja.net, modem imam pa itak na notebooku. Problem je pa za uporabnike, ki na domačih PCjih nimajo analognega modema.
Vse to velja za tiste ki imate dostop do interneta preko fiksne IP adrese. Tisti ki dostopate preko siolovega ADSL-ja tisti pa itak imate vsak dan drug IP.
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Na partisu se prijavis preko Ip in nic drugace, ce se hoces prijaviti v sluzbi preveri koliko rac je tam okol in bos ugotovil da imajo vsi enak Ip ker se prijavis prek skupnega serverja. Ce se prijavlas doma si pa sam povedal da se je ze nekdo prijavlal prek tvojga Ip, zato se ne mores doma prijavt. Pojdi do kolega al pa v knjiznico in se tam prijavi.
 

fisherman

Zelenc'
8. okt 2007
16
0
1
49
... da ne bom nove teme odpiral, bom kar tlele vprašal. Včeraj sem se "uspešno" registriral na slobytes, a nikakor ne morem začeti z DL, tako da tudi seedat ne morem. Ko namreč izberem torrent za DL, mi ga odpre v bitcometu, a se sploh ne poveže saj št. seederjev in leecherjev ostane cel čas 0 (?????) - torrent pa ma sigurno tako seederje, kot leecherje.

Prebral sem že faq in forum na strani, pa nisem nič našel, izbral sem torente, kjer se samo UL povečuje (freeleech), torrente ki imajo malo seederjev in dosti leecherjev, pa nič.

Mi zna kdo svetovati kako naj odpravim težavo?
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
a je mogoče čakalna vrsta?

jest sm to že mal pozabu kako je bilo na začetku.....
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Ne gre se tu za čakalno vrsto, ampak ti spodaj ko ti piše o lastnostih torenta pise, da DL ni mogoč ker si moreš nabavt novejšo različico BitCometa, vendar ko boš to naredu še zmer ne bo DL, z mikrotorentom dol vlečeš brez problema.