Moj blink invite prosim

Zerly

Pripravnik
20. avg 2007
592
0
16
Živjo. Če ima kdo viška en invite za mojblink bi se tudi jaz priporočil.
 

warez

Zelenc'
28. jan 2024
5
0
1
Prosim za invite za mojblink. Uporabljam seedbox, na infire imam ratio 6+.
Prilagam sliko, vnaprej hvala!
 

Priponke

  • 1.jpg
    1.jpg
    6,4 KB · Ogledi: 17

warez

Zelenc'
28. jan 2024
5
0
1
Včeraj povlečem dol prvi torrent in ga dam v seedbox - v profilu mi že piše, da uporabljam 2 IP-ja. Danes je bil brez opozorila račun že onemogočen. Jebeš ta mojblink, niti ne bom več prosil za invite, mašine pa tudi ne mislim laufat 24/7 če že plačujem za seedbox.
Vseeno hvala zanj, škoda, da je šel v nič :(
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Včeraj povlečem dol prvi torrent in ga dam v seedbox - v profilu mi že piše, da uporabljam 2 IP-ja. Danes je bil brez opozorila račun že onemogočen. Jebeš ta mojblink, niti ne bom več prosil za invite, mašine pa tudi ne mislim laufat 24/7 če že plačujem za seedbox.
Vseeno hvala zanj, škoda, da je šel v nič :(
Kaj, ko bi jim skušal razložiti, kaj je seedbox in za kaj je uporaben?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.416
113
Vsi, ki dobite povabila, upoštevajte navodila (sejanje vseh datotek, vsaj 4 dni, vsaj do razmerja 1:1).

Ne zahtevajte novih povabil, če so vam prejšnji račun ukinili zaradi kršitev, ker bo kaznovan tudi tisti, ki vas bo povabil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in nacek

panica

Pripravnik
6. okt 2007
39
1
8
Zakaj blokirate uporabnike ,ki vlečejo še iz drugih torrent strani (npr. torrent.si),
koji k.... smo mi krivi, če se vi j...e med sabo, kaj ko bi se vi zmenil med sabo glede sledilnikov.
Ali pa dajte navodila, kako naj rešimo to zadevo?
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.818
504
113
takole je

Kdor ne more dostopat do strani MOJBLiNK.SI - Verjetnost za blokado je v tem, da ste potegnili torrent iz drugega trackerja, ki ima naš announce naslov v sledilniku, ki pa ni vaš. Uporabniki našega trackerja pa ne bodo sejali torrente za druge trackerje, ker prihaja do netočnih podatkov v klientu in v njihovih profilih, pa so potem pritožbe. Drugi trackerji naj samo poskrbijo za svoje resurce, ali pa zaprejo "štacuno", tukaj je govora predvsem o fake blinku ( ORG. partis pro ...)
ZBRIŠITE torrente iz sejanja in enemu izmed moderatorjev tukaj sporočite up.ime pa se bo zadeva uredila
 

panica

Pripravnik
6. okt 2007
39
1
8
takole je

Kdor ne more dostopat do strani MOJBLiNK.SI - Verjetnost za blokado je v tem, da ste potegnili torrent iz drugega trackerja, ki ima naš announce naslov v sledilniku, ki pa ni vaš. Uporabniki našega trackerja pa ne bodo sejali torrente za druge trackerje, ker prihaja do netočnih podatkov v klientu in v njihovih profilih, pa so potem pritožbe. Drugi trackerji naj samo poskrbijo za svoje resurce, ali pa zaprejo "štacuno", tukaj je govora predvsem o fake blinku ( ORG. partis pro ...)
ZBRIŠITE torrente iz sejanja in enemu izmed moderatorjev tukaj sporočite up.ime pa se bo zadeva uredila
fantje kaj se greste vi..potegnem torrent dol iz vase strani ne od drugod
to pomeni da vasi nalagalci dodajajo dodatne sledilnike..
in vi blokirate uporabnike in ne nalagalce..kaj se greste za en monopol!

prosim za izbris mojega acc. (panica) itaq niste več konkurenčni ostalim.