www.bolha.com WTF?!

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Jaoooo...Sam so pa res kret*ni z to stranjo. Prej enostavna stran, brez odvečne nasnage, narejeno točno za to, čemur je bila namenjena. Sedaj pa kup nekih opisov, kajvem še vsega, poravnave take, da niti cen ne moreš direkt primerjat (na oko),... Pa pr men na resoluciji 1280*1024 na 17" je neberljiva (črke premajhne, da bi bile prikazane... Tak da kot kaže, bi moral za bolho dat resolucijo na 1024*768. Halooo???? A zdej bom pa sam zanjo spreminjal resolucijo, ko bom rabu kaj pogledat??? naj grejo nekam....
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
To je sranje.

Pa spet ni reputation sistema notr. Ma dej no, brez tega ni resne oglasne strani
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Jaz sem jim v zvezi s tem napisal mail, pa so vse, kar so premogli od odgovora napisali le:
"Pozdravljeni,

zahvaljujemo se za vas predlog, o njem bomo premislili.

Lep pozdrav,
vasa Bolha"
bonk.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ko že o odzivu prek e-zadev.


Kak mesec nazaj sem pisal mail tako v avstrijski ZOO, kot v hrvaški. Oba 5 minut narazen. Od avstrijskega sem dobil odgovor v 3 minutah..., točno to kar me je zanimalo. Od hrvaškega še zdaj nisem dobil odgovora.
grin1.gif
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Evo, bolha je že pripravila anketo na temo nove podobe. Tak da kar povejte svoje mnenje, mogoče jih pa res upoštevajo.
wink-1.gif

LP
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Kje pa najdem to anketo ?
A je spet tak mojstrsko dizajnirana, da rabim pol dneva, da najdem ???
wink-1.gif
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
link do ankete je na mailu, ki ga prejmeš iz Bolhe (si ga prejel?)

imam pa občutek, da se bo stran kaj kmalu spremenila, ker smo vsi "tako pohvalili" nov dizajn
tongue-1.gif
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Ja, anketo dobiš kot oktoberske zaznamke se mi zdi, uglavnem na mail.

Drugače pa jo bojo verjetno res spremenili. Jst sem jim že mail poslal, anketo izpolnil, pa še link na tole temo sem jim poslal. Tak da neki bo moglo pomagat, da jo bojo popravili.
smile-1.gif

LP
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Priporočam jim kakšno knjigo na temo uporabniških vmesnikov, ali pa preprost pogled na ebay.com. Design mora biti v službi funkcionalnosti, in ne obratno.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ampak z nakupom vecjega monitorja so tudi locljivosti visje in posledicno pisave se manjse... razen ce si locljivost zmanjsas, kar pa posledicno vodi k temu, da na LCD monitorjih slika postane zamegljena in spacana...

Ce slabse vidis, je resitev povecanje ikon in pisav... nikakor pa ne nakup vecjega monitorja
smile-1.gif
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ:

dejte adminom bolhe kr link od te teme poslat na mail.

Citat:
Drugače pa jo bojo verjetno res spremenili. Jst sem jim že mail poslal, anketo izpolnil, pa še link na tole temo sem jim poslal . Tak da neki bo moglo pomagat, da jo bojo popravili.
grims-1.gif
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Ce slabse vidis, je resitev povecanje ikon in pisav... nikakor pa ne nakup vecjega monitorja

Torej naj imam 15" monitor z 800x600 resulucijo + 5 kilometrov drsnikov spodaj in na strani?

No, sicer zna pa Opera lepo izkoristit bele pasove ob straneh.
cheer.gif
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
ksz:
danes sem dobil mail od bolhe, v katerem sporočajo naslednje:

Pozdrav!

Pred dobrim mesecem smo vas z anketo povprašali, kaj si mislite o novi podobi Bolhe. Vsem, ki ste odgovorili, se iskreno zahvaljujemo, saj nam je vaše mnenje v veliko pomoč pri snovanju in razvoju Bolhe.

Prav zaradi tega vas tudi v prihodnje vabimo k izpolnjevanju novih anket o Bolhi in njeni uporabnosti. Povezave na njih boste občasno videli kar na Bolhi sami.

Zdaj pa še nekaj bolj zanimivih rezultatov ankete ob prenovi:

Več kot polovici uporabnikov se zdi nova podoba bolj pregledna.
Več kot dvema tretjinama je nova podoba vizualno bolj všeč.
In kar več kot 80 % uporabnikov je mnenja, da je uporabnost Bolhe dobra ali odlična.

verjamete temu? kogarkoli vprašam,pravi,da je slabša,zdaj naj bi blo pa več kot 80% uporabnikov zadovoljnih??
a ste se res navadl na tole zmešnjavo? sej sam tut še vedno uporabljam,vendar mi nikol ne bo všeč...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Sem se ravno čudil mejlu...

Res so gnide, prej je bla bolha veliko bolj pregledna, novi dizajn pa ni prav nič "sodoben", čeprav so menjal zarad tega.
stupid-1.gif
 

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
454
30
28
43
MB
čista laž..bolj pregledna..ne se šalit, samo te kurč.eve trgovine naprej silijo, da lahko kasirajo..
rezultati ankete so pomoje čisto drugi, če že tukaj povzamemo mnenje je veliko več nezadovoljnih uporabnikov..