Woodman Casting

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.471
113
Kontracepcijske pilule.....in začetek ženske emancipacije? (In zdej smo kjer smo9 :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.471
113
Mi je pa res zanimiv fenomen....doživel sam inu tudi slišal od drugih...

Ko sva/so končali z kako....je bil eden od "argumentov"....ampak u rit sm ti pa pustila...

In? :D Kaj naj ti sedaj ko si (samo)umorila zvezo....

C'est la vie..... :D
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jan.l671 in Marxon

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.109
3.418
113
Ma dejte no...
3,14čke danes zanimajo samo še zarukane, primitivne - šmarn'ca vsakodnevno od 12. leta - ruralce. Po pravilu volivce SDS.
Moderni, metropolitski, izobraženi, inteligentni, progresivni moški imajo danes babe samo za poscat.
Fotopub rullz.
.
Za res pravo elito, smo špico slovenske družbe, pa je itak že 15 let znano, da f.uka samo še pse:zmaga:.
3,14čke? :valjamse: .
.
Sarcasm off.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: bertoncl in Marxon

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.398
2.290
113
denar?
invalida na berglah?
brezplačno jo vlečejo po zobrh! (ta je dobra)

opisal pa ste en kup svinskega sexsa. jame!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.471
113
Kaj to mu je drugače hotela povedat, da ima malga?
:D za druge ne vem.....men je blo bl tko....dejmo probat če je že izrazila željo.....drgač si za v blato rihtam drugačne zadeve (4x4)...

Mene je bolelo....njej je pa pasal ker je bla v podrejenem položaju...in ker ni mela kontrole nad situacijo :D

Bolj od vsega mi je fascinantno da je bilo to predstavljeno kot nek (kontra)argument pri/proti razhodu.... češ...ker si me v rito pa mi2 nisva kr tko...al neki...LoL..

Jah prej bi mislna na take zadeve preden si zamorila sceno z debilizmi :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon
:D za druge ne vem.....men je blo bl tko....dejmo probat če je že izrazila željo.....drgač si za v blato rihtam drugačne zadeve (4x4)...

Mene je bolelo....njej je pa pasal ker je bla v podrejenem položaju...in ker ni mela kontrole nad situacijo :D

Bolj od vsega mi je fascinantno da je bilo to predstavljeno kot nek (kontra)argument pri/proti razhodu.... češ...ker si me v rito pa mi2 nisva kr tko...al neki...LoL..

Jah prej bi mislna na take zadeve preden si zamorila sceno z debilizmi :D
land cruiser?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.592
2.438
113
land cruiser?
1694114851349.jpeg
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

mistique

Guru
16. jun 2009
13.147
950
113
Emona / Carnium
:D za druge ne vem.....men je blo bl tko....dejmo probat če je že izrazila željo.....drgač si za v blato rihtam drugačne zadeve (4x4)...

Mene je bolelo....njej je pa pasal ker je bla v podrejenem položaju...in ker ni mela kontrole nad situacijo :D

Bolj od vsega mi je fascinantno da je bilo to predstavljeno kot nek (kontra)argument pri/proti razhodu.... češ...ker si me v rito pa mi2 nisva kr tko...al neki...LoL..

Jah prej bi mislna na take zadeve preden si zamorila sceno z debilizmi :D
Hmmm...berem iz priročnika, da moraš sprostit pakšu al pa mal več svinjske masti...ili da zoveš brata Vazeljina. S čim te pa je?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.471
113
Hmmm...berem iz priročnika, da moraš sprostit pakšu al pa mal več svinjske masti...ili da zoveš brata Vazeljina. S čim te pa je?
Heh....sem te pričakoval v kaki bolj znanstveni verziji.....potem pa tkole...

Glede na to da si študiran da gledaš drugim pod krov.....dej nam prosim razloži to žensko fascinacijo z “dala sem ti v rit.....in sedaj naju le smrt lahko loči"

Še cerkev pomojem pogrne tukaj na celi črti z vsemi svojimi zakramenti pa maziljenjem pa pristopi za večno srečo inu zvestobo :D