Woke!1!

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.200
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
No, no... Ne gre toliko za to, da bi mi bile osebno te zadeve nesprejemljivo moteče kot pa za samo izpostavljanje kakšne nelogične stvari se počne z obstoječimi liki (ne rečem, da si izmisliš nove) zgolj zato, da bodo v skladu z modernimi smernicami vključevanja.
OK, samo, če kdo da ime hčerki Tisa, je ona drevo ali oseba?
Da ostalih imen ne naštevam...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.387
113
A ti veš, kaj je to NAMIŠLJEN lik, o katerih sem pisal. :bonk:In v tem primeru prav zasluziš z macolo po glavi. Kmalu boš začel trditi, da sta bila tudi Kristus in Marija belca, ker so ju tako pač upodabljali.
JesusesWTF.jpg
 
  • Haha
Reactions: krko in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.387
113
Dva zanimiva članka na Woke tematiko: prvi razlaga o tem kako se podjetjem dejansko ne splača biti woke (in to - denar oz. profit - je tudi vse kar jih dejansko nagiba na woke stran), drugi pa o tem zakaj je woke mentaliteta skupaj s svojim woke gibanjem obsojena na propad (fokus je sicer na ZDA ampak vse kar se dogaja tam tako ali tako počasi ali pa kar hitro pride tudi k nam):

NY Times: Hollywood Is Having Second Thoughts About Going Woke​

Tinsel Town insiders fear the 'get woke, go broke' critics may be right after all

Why Wokeness Will Fail​

 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
755
870
93
Se ti zdi?

Poglej priponko 62364
Tale članek je zelo rasističen. Piše da črni ubijajo albine. Kot vsi vemo, črni niso in ne morejo biti rasisti in zato ne ubijajo zaradi barve kože. Avtor je sigurno rasistek, moralo bi pisati, da albini pobijajo črne!
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ogrožen ni zaradi barve kože, pač pa zato, ker so organi albinov zelo iskani. Kot belec gotovo ni tako ogrožen, razen če bi šel prav v kakšen geto (Soweto itd).

Mene sicer Woke moti samo ko ljudi obravnava neenako/nepravično. Da se kje na silo rine koga zraven, samo zato da je kvota. Svet je itak razdeljen drugače, ekonomsko in razvojno in tukaj kvote ne bodo pomagale. Črni ljudje so naredili že praktično vse: bili predsedniki (tudi najmočnejše države na svetu),