wireless router se ne vklopi več

mariombb

Pripravnik
21. sep 2007
179
0
16
torej preprosto se ne vklopi več, včeraj še vse normalno delovalo, zvečer ko grem spat ga izklopim iz elektrike da mi ne seva ker ga imam blizu glave, zjutraj vklopim in nič...sploh ne reagira, poskusil v drugo el. vtičnico isto nič...



kakšna rešitev ali nabava drugega (garancije več nimam)?

model pa je d-link 514 (nekaj takega).



lp



p.s. pa gledal sem že malo cene, pa izpod 40e nič ni? jaz sem dal pred 1letom 25e za tega....
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mariombb

Pripravnik
21. sep 2007
179
0
16
se pravi da tisti ki ima mercedeca mi lahko tudi to reče če imam jaz npr. fiata?
grims-1.gif


ne sprejemam takšne razlage

potemtakem si prepričan da ti router za 100e pa ne more riknit?
bonk.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Dej... poglej, če ja napajalni kabel dobro vtaknjen, malo ga porukaj sem in tja, če ima kak slab stik... Če imaš možnost, preveri z voltmetrom adapter - če je samo ta dušo spustil, boš pač kupil novega...

lp
 

mariombb

Pripravnik
21. sep 2007
179
0
16
po 5min mrtvega delovanja se je nenadmo vklopil....
cheer.gif


kaj to ni ravno dobro da ga vvsako večer iz elektrike potegnem??

lp
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Pomoje naj bi bilo vseeno, če ga izklapljaš ali ne... verjetno so stvari preračunane za konstantno uporabo, samo kar je manj mu ne bi smelo škodit.
Moj recimo ne mara, če elektrike zmanjka za ~0,5s oziroma, če ga samo na pol vtakneš v elektriko, pa ene dvakrat zgubi stik... poj recimo se mu včasih odtrga pa rabi reset
grin1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
NEEEEEE tega delat! Ker lahko pokuriš končno stopnjo oddajnika in potem bye bye wireless
crazy1.gif

Če že hočeš ugasnit, pejdi v meni od routerja, pa ugasni wireless, ponavadi je nekje kljukica za Radio in/off
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Pri enih električnih napravah je vklop/izklop glavni vir "obrabe".
(pa neelektričnih tudi)
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik mariombb pravi:
p.s. pa gledal sem že malo cene, pa izpod 40e nič ni? jaz sem dal pred 1letom 25e za tega....
confused-1.gif
Sem danes dobil nenek reklame od Bigbang in comshop domov, pa so not tudi za 30€.
Samo, a bi ti tankal na bencinski, kjer imajo bencin za 44 centov ?