Windows XP - javlja piratsko verzijo

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Živjo,

stvar je taka - prijatelj ima naloženo piratsko verzijo XPjev in mu je pred kratkim začelo javljati, da nekaj v smislu, da koda ni prava in če želi rešiti težavo.... Zdej, kako se to težavo da rešiti? Se pač na novo inštalira XPje, pa bo, ali je očitno koda, ki jo uporblja zanič in bo potrebno novo poiskati?

Hvala za odgvoore

Lp
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
To si je sam naredil , ker > ali je ročno downloadal update za win ali pa ima nastavljeno na avtomatsko posodabljanje.



Rabis: Windows.Genuine.Advantage.Validation .
cheer.gif
Je na partisu.



lp
 
Nazadnje urejeno:

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
To si je sam naredil , ker > ali je ročno downloadal update za win ali pa ima nastavljeno na avtomatsko posodabljanje.

Rabis: Windows.Genuine.Advantage.Validation .
cheer.gif
Je na partisu.

lp


točno tako
cool-1.gif
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
KSZ..

yes, sem ravno razmišljal, da bi lahko bil tisti update kriv.. se pravi, zlovdam dol Windows.Genuine.Advantage.Validation, inštaliram in potem bo zginilo tisto moteče sporočilo? Ker človek je malo plah in je že kar videl, kako ga bo microsoft zaprl
smile-1.gif


Hvala za nasvet!
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ali rešiš tako, če ga je pa iz bilokaterega razloga strah "tamodrih", naj pa kupi, oziroma samo pogleda ceno
grims-1.gif


btw Raven, briši avatar in podpis, ker sux ne dela in zato meše ven tisto okno za prijavo, pa je ful moteče. tnx
wink-1.gif


lp
Peter
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
težka bo tole zbrisat oz. validirat zdaj, ko je že nameščen popravek...



če si študent nekaterih fakultet iz uni-lj in uni-mb imaš na voljo nekatere brezplačne licenčne microsoft programe (tudi windowse). Kontaktiraj računalniškega skrbnika na tvojem faxu za Microsoft Academic Alliance (MSAA)



lp
 
Nazadnje urejeno:

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
kaj je težko zbrisat?



greš na windows\system32

Preimenuješ wgatray.exe v y.y

Preimenuješ wgalogon.dll v x.x

Resetiraš

brišeš x.x

brišeš y.y



in je mir.



p.s. ne garantiram, da to deluje tudi na fat32



p.s. 2: ko windows update naslednjič ponudi inštalacijo Windows genuine advantage notification, seveda tega ne inštaliraš.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.815
1.317
113
123
enostavno greš na eno obnovitveno točko pred tem updejtom in zadevo skenslaš predpogoj je da imaš to vklopljenoLPWWY
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Sem kar tvojo metodo uporabil in dela brez problemov sedaj. Tko da, če ima kdo probleme s tem, naj gregorjevo metodo uporabi, dela ko šus. Hvala ti, pa tudi ostalim za pomoč.
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik gregor pravi:
kaj je težko zbrisat?

greš na windows\system32
Preimenuješ wgatray.exe v y.y
Preimenuješ wgalogon.dll v x.x
Resetiraš
brišeš x.x
brišeš y.y

in je mir.

p.s. ne garantiram, da to deluje tudi na fat32

p.s. 2: ko windows update naslednjič ponudi inštalacijo Windows genuine advantage notification, seveda tega ne inštaliraš.
grin1.gif

ko hočem namestit sp2 mi javi isto napako, da je piratska kopija,....ampak jaz nimam teh 2 fajlov v system32

any idea?
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Citat:
Uporabnik zdravnik pravi:
ko hočem namestit sp2 mi javi isto napako, da je piratska kopija,....ampak jaz nimam teh 2 fajlov v system32

any idea?
Windowse imaš inštalirane s serijsko številko, ki je v SP2 na črni listi.

Če nočeš ponovno inštalirat, moraš spremenit serijsko. Menda za to obstaja neekaj programov na netu.
Serijsko, ki deluje s sp2, ti lahko zvečer pošljem, javi mi na pm, če rabiš.

Razen, če obstajajo kaki piratski modificirani SP2, tega pa ne vem.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.415
113
v lokalni ostariji
serijsko se da spremeniti zelo enostavno...

nekje na netu je en walkthrou (ce ni celo na mikroshitovi strani...)

mimogrede: autopatcher so ukinili... je microsoft s pomocjo svojih lojerjev to dosegel...