Windows Movie Maker video format *.avi

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Z miniDV kamere sem video prenesel na računalnik, ga v Windows Movie Maker-ju (priložen WinXP) malo porezal, uredil, dal par napisov in shranil v format *.avi. Potem pa posnel na CD.
Sedaj je pa problem, da mi na nobenem dvd/cd/divx predvajalniku ne predvaja cd-ja.
rolleyes-1.gif
Sprobano na dveh predvajalnikih različnih znamk in vedno napiše, da codec ni podprt.

S čim in v kaj naj pretvorim posnetek, da bo predvajalo? Malo me preseneča, da *.avi ne predvaja, čeprav divx filme predvaja normalno. Očitno ima microsoft nek čuden *.avi format v svojem movie makerju.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Uporabljam Pinnacle in teh težav nimam, pa še malo morje raznih prelivov, titlov in možnosti za narediti nekaj všečnega.
 
1. mar 2023
2
1
3
Pozdrav vsem

Če imate željo se učiti o digitalizaciji podjetij ali na splošno želite svoje podjetje spraviti na digitalno poslovanje vam priporočam uporabo informacijskega sistema ODOS. V našem podjetju smo ga že dodali in je noro super zadeva. Zej mi vse omogoči pa še vse hitrej deluje.

Najbolj pa je ker ni treba use ampak lahk samo par modulov izberš!

Pr nas v podjetju smo vzeli zaradi modula pogodbe. Ta nam zej omogoča elektronski podpis in lahko vse iz pisarne delamo ni več vedno potrebno do stran hoditi.
http://odos.si/pogodbe/
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Pozdrav vsem

Če imate željo se učiti o digitalizaciji podjetij ali na splošno želite svoje podjetje spraviti na digitalno poslovanje vam priporočam uporabo informacijskega sistema ODOS. V našem podjetju smo ga že dodali in je noro super zadeva. Zej mi vse omogoči pa še vse hitrej deluje.

Najbolj pa je ker ni treba use ampak lahk samo par modulov izberš!

Pr nas v podjetju smo vzeli zaradi modula pogodbe. Ta nam zej omogoča elektronski podpis in lahko vse iz pisarne delamo ni več vedno potrebno do stran hoditi.
http://odos.si/pogodbe/
Kaj pa ima "spravljanje podjetja na digitalno poslovanje" skupnega z naslovom teme??? A je res potrebno vsako temo zasmetiti??? Je tako težko odpreti novo temo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.474
113
Prijavi reklamo...jaz sem.......več kot nas bo to naredilo prej bo pobrisano....

adminu se ne da....... AndY1 pa zadnje čase samo še googLja o propadu EU in Covid-23...... :)