Win Mobile 6.5 in zimski/poletni čas

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Hi,

na win mobile 6.5 se mi je ura prestavila na zimski čas, zdaj se mi pa vsak dan ene par krat prestavi nazaj na poletni čas. Pa koji klinac... mi gre na jetra. Danes zjutraj je bilo ok, zdaj pa spet kaže 8.50 namesto 7.50... ima kdo kakšno zdravilo proti temu pojavu?
time zone / region je ok nastavljeno.

Med tednom imam običajno ob 5.00 alarm, včeraj mi je ura zvonila ob 4.00 pa sem vstal, normalno jedel zajtrk kot zmeraj, šel v službo, pogledam uro v avtu pa je bila 4.50...
bonk.gif
totalni selfownage..
me je varnostnik malo čudno gledal, ko sem prišel na šiht malo čez 5. uro..
grin1.gif
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Isti problem, odkar sem dal gor novi rom za HD2 mi odkar se je zaæel zimski čas premika kar nekaj po svoje. Prej je bilo uredu.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Evo, našel:
I've been pulling my hair out all day, trying to fix this 'randomly changing hour' problem. I think I might have found a solution:

Go to Phone/Menu/Options/Menu/Network Selection/GSM-UMTS Services/Time Synchronisation/ and set it to unchecked.

My time has not changed since.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Pri HTCju ko pritisneš slušalko kot da bi hotel klicati, se ti desno spodaj pokaže menu.
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
hvala še enkrat.
Sicer nimam menija "GSM-UMTS services" in "time synh." ,ampak samo "time zones" -> pa "automatic change time zone and clock"; sem dal križec vstran. Upam, da bo zdaj ok.
Aja, imam pa HTC HD2 z energy romom.

edit: sem ti dal 5*
 
Nazadnje urejeno: