White guilt

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.411
2.295
113
Kaj naročimo? Black coffe or coulur neutral coffe?
Imamo črno vino! Mat smo ga najeba..l
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.645
14.358
113
Namesto da bi sodeloval v protirasistični kampanji, se bašeš s popcornom.

Evo, bom v žaru boja proti rasizmu & belemu privilegiju uporabil malce drugačno obarvan popcorn gif kot prej :cheer:

tenor.gif
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.645
14.358
113
:sprasujemse:

Na kaj ciljaš? In BTW - na podlagi oznake "naci teme" menim, da imaš več kot očitno zgrešen pogled na zadeve in posledično brez najmanjšega dvoma tudi na moje poste. Morda iz tega izhaja tvoje kvazipravičniško sranje, kdo bi vedel...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.645
14.358
113
Opozorilo! Sledeč YT film vsebuje naci sporočilo, ekstremnim levičarjem priporočen obvoz.

White Privilege is MADE UP by Leftists
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
:sprasujemse:

Na kaj ciljaš? In BTW - na podlagi oznake "naci teme" menim, da imaš več kot očitno zgrešen pogled na zadeve in posledično brez najmanjšega dvoma tudi na moje poste. Morda iz tega izhaja tvoje kvazipravičniško sranje, kdo bi vedel...

On ma nick po neki afriški kvazi republiki in je pač jasno nad vsem tem nazi sranjem. Pa najbrž si je nastavil dark temo na forumu...
Nazi punks fuck off, yeah!

a dobim kkšno piko za to? črno... belo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jello

Guru
22. sep 2008
9.706
3.589
113
Tvoj pogled je edini pravi, sicer ne bi sral z njim v vseh temah in vsakemu, ki ima drugačnega. Če ne veš kaj mislim pač začni brat za sabo. Pa ne mi naj citiram tvoja naci kozlanja, kot vsakič. Izberi si katerokoli, saj nobeno odstopa.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.645
14.358
113
:valjamse::valjamse::valjamse:

1. Moj pogled nikakor ni edini pravi pri vseh zadevah, ampak pri določenih tematikah sem pa res mnenja, da "gledam v pravo smer", kontraargumenti so pa bolj slabi ali pa jih nekako kar ni od nikoder.
2. Kaj misliš to ali ostali kadar to vprašam, to vprašam enostavno zato, ker lahko na podlagi sklepanja zelo hitro ustvariš napačno mnenje in najboljši način za odpravo tega je to, da prosiš za dodatna pojasnila.
3. Aja pa še to - seveda, da so moji posti nacistična kozlanja, kaj pa si naj človek misli drugega o postih, kjer se posmehujem zgrešenim zadevam, ki so dandanes zelo popularne v svetu, za ekstremne levičarje pa sveta resnica.

Sieg heil! :cheer:
 
Nazadnje urejeno:

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.921
819
113
Pa astronomi so ga naj**ll s črno luknjo.
Še bolj pa z afro-ameriško luknjo. Bojo ženske predstavnice pošizile.
Na koncu bo pa vse skupaj en velik shit-hole.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Nevem zakaj bi se vsi beli morlai klanjat temnopolti. Moji predniki jih niso vozili z ladijami in niti na naših poljih niso nabirali bombaža...
to je kot da bi se oni opričevali za kar se je dogajalo med drugo svetovno in po njej.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.921
819
113

Z drugimi besedami: če tega ne naredimo, bo premalo črnih končalo faks. In ne bomo znotraj ustreznih kvot.
Klinc pa možgani, pa učenje, pa trud. Važna je barva.

In s tem si delaju hudo medvedjo uslugo.
"U, a na Oxfordu ste diplomirali! A ja, ste iz 'tiste' skupine, ki so jim malo skozi prste pogledali."
In diploma z Oxforda bo
a) dobila dodatne stopnje.. Za 'redne' študente in za 'tiste' študente.
ali
b) postala manj vredna
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
9.706
3.589
113
Nevem zakaj bi se vsi beli morlai klanjat temnopolti. Moji predniki jih niso vozili z ladijami in niti na naših poljih niso nabirali bombaža...
to je kot da bi se oni opričevali za kar se je dogajalo med drugo svetovno in po njej.

Jasno. Logika nekoga, ki je prespal komplet zgodovino evrope, posebej njen krvavi del, ne more biti drugačna. Nihče ne zahteva da bi se ti opravičeval, je pa minimalna higiena, da poznaš svojo zgodovino in korenine svojega rasizma.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
O kristus se ena picka, ki je prezivela mladost mami za krilom. Ves napredek clovestva temelji na moski prevladi nad drugim narodom! Dokaz, poglej kje so afriske drzave, kje je srednji del juzne amerike, bliznji vzhod...500 let za nami.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.706
3.589
113
Saj pravim. Če bi poznal zgodovino bi znal seštet odkod afriki minus in evropi plus. Ampak hej, za v petek zvečer napredovat ne rabiš ne zgodovine, ne matematike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol