WayteQ xTAB-50 GPS (Android)

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Sem opazil na madžarskem forumu, da je izšel novi update za našo napravo Updated: 01/30/2013
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Sem že updejtal in takoj sprobal primota, pa žalosten opažam, da je še vedno vse po starem, se pravi ostajajo isti problemi
13.gif
. Upam, da bo kdo drug prinesel boljše novice kot jaz
 

RaGlaSi

Pripravnik
15. sep 2007
50
2
8
Obišči stran
V bližnji prihodnosti ni na vidiku novih modelov namenskih GPS naprav.
Je pa za pričakovati novosti v segmentu tabličnih računalnikov.
Res je, da trenutno še ni modela tablice z vgrajenim GPS sprejemnikom je pa za pričakovati tudi tovrstne modele.

Glede baterije za xTAB-50 za sedaj nimam informacij, da bi razmišljali o posodobitvi,

www.wayteq.si
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
evo, tole sem se že dolgo časa spravljal delat, pa ni bilo pravega časa. Demo, katere navigacije vse se da poganjat na Androidu, konkretno na xTAB-50:
https://www.youtube.com/watch?v=T0nJ3MEYABU

demonstiral sem samo nekaj popularnih GPS programov: iGO Primo 9.6.7.281004 (07 Feb 2013) z GjAk 1.7 skinom ter utility dodatkom (mapchanger), Sygic Navigation (13.1.0), OziExplorer, Navigon.
Sicer imam na napravi še: Navionics, Route66, Tomtom, Garmin StreetPilot - ta potrebuje še precej kozmetičnih popravkov, vendar v praksi deluje!
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
Evo, spet jaz in spet s problemom
smile-1.gif
Ze nekaj casa se mi dogaja, da se mi xTAB-50 noce polnit preko 220V polnilca, vcasih pa je to lepo delalo. Sedaj pa se mi polni samo se v avtu, ali pa preko USB na racunalniku. Poizkusil sem vec razlicnih 220V polnilcev, pa je isto. Je ze kdo naletel na tako tezavo, oziroma se komu sanja v cem bi lahko bil problem? Sploh se ne zgodi nic, ko ga prikljucim na napajanje, ne posveti lucka, nic.... ko pa ga hocem prizgat, se pa pokaze baterija, v njej pa trikotnik s klicajem. Ce bi slo za kateri drug model Wayteqa, bi narocil se eno baterijo in sprobal, tako pa ne vem kaj naj.
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
x tab50 sem dal na tovarniške nastavitve in sem dobil hudiča u nekakem jeziku neznam niti črk brat, Prosim strokovnjake, da mi pomagaju vrniti Slovenski jezik na navigacijo oz vsposobit v slovenkemu jeziku, da ga ceo svet razume
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Uspel sem rešiti Hieroglifsko Madžarščino jo spremeniti v Slovenščino, ker hudič leže mlade sedaj mi mlinček sploh ne dela.

Po uspešno rešenemu problemu z jezikom hotel sem primota naložiti in ko sem navigacijo hotel ponovno zagnati mi se ni več zagnala. V samemu startu obstane in na displeju mi piše Wayteq in krog ki melje, tako sem je pustil več kot uro nič se ni zgodilo, odzadaj sem je resetiral in pustil je naj melje, po 2 uri mlinček mi ni nič zmlel.

Tu sem jaz ne močen, prosim strokovnjake naj mi pomagajo kako naj se izvlečem iz težave. Mlinček je star dobra 3-4 tedna.
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Zadevo smo že zrihtali, SD kartica se mi je zagozdila in mlinček ni mogel prebirati podatkov s SD kartice.

Zdaj špila kot švicarska urica.
cheer.gif


Zahvaljujem se strokovnjakom in Wayteq ekipi za pomoč.
nahrung002.gif
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Se še komu dogaja da se mu izprazni baterija kljub temu da je naprava ugasnjena? Meni se je zgodilo že parkrat, ko sem prišel domov je bila polno napolnjena jo ugasnem in čez dva dni se ne prižge. Jo priključim na napajanje in kaže da je baterija prazna?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
To je žal res "normalno" za xTAB 50.
smirk-1.gif

Že večkrat smo ugotovili, da je baterija popolnoma neskladna s to napravo oz ostalo strojno opremo tega modela, saj 1500 mAh baterija res ni sposobna dolgo hraniti to zverinico...ne vem kaj so madžari razmišljali
confused-1.gif