WayteQ xRIDER za motoriste

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
Hvala Janch, sem nabavla
še zadnje pitanje, tista funkcija autostart s kontaktom nima veze če menjaš SW kajne, saj je del naprave. Ne bi rada tega zgubila, ker je odlično za motor da ne vžigaš in ugašaš....

Katero verzijo Igoja pa priporočate za to škatlico? Obstaja že Primo, ker tole zgleda kot Igo8

Hvala
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Živjo Igo Primo dela meni super že tretje leto. Funkcija avtostart pa tudi deluje neglede na SW.

lp
Aleš
 

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
Vse zrihtala. Ja sama naprava je videti ok, nisem šla še na furo, res pa da je v soncu direkt vidnost nična, avtonapajalnik ne dela itd, kitajske fore, ampak bistvo pa dela z napeljavo na ključ. Če bo še med potjo delal, nimam pripomb za ta denar
 

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
Največji problem je z rokavicam navigacijo vzeti iz nosilca...nobene luknje ni da bi porinil konzolo proti sebi in se bojim da bom kaj odlomila....
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Direkt sonce ti sveti zelo redko vsaj jaz nimam težav da nebi čisti nič videl. Mora pa biti osvetljitev nastavljena na max!
Glede avtonapajalnika če si kupila novo pri uvozniku uveljavljaj garancijo.
Ja to glede smenajna z rokavicami je res mal zoprno, jaz imam tanke rokavice in nekako gre. Drugače pa ne vem zakaj bi jo jemal iz držala! Ven jo vzamem ko se vstavim, da jo pospravim takrat pa rokavic ni več na rokah
smile-1.gif


NextGen pa nisem testiral

lp
Aleš
 

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
Lp Aleš, ja seveda je na max, in ne samo na max tudi spodaj na STALNO.

Zakaj bi ven dajala, ker veš jaz hodim z motorjem na tedenske fure, dolomiti, alpe, balkan, ustaviš se večkrat dnevno in motor ni vedno na vidiku.....logično a ne da ne pustiš na motorju, nimam motorja za okoli hiše, nenazadnje pa priložnost dela tatu
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Ja seveda se strinjam samo pravim da ko se ustaviš ponavadi tudi snameš čelado in rokavice
smile-1.gif


No jest z vidnostjo nimam težav. Smo si pa seveda ljudje različni in tudi vsake oči vidijo drugače.

lp
Aleš
 

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
Ne vem, jaz sem včeraj šla do Trzina in nazaj, če je sonce za menoj tako kot v avto mrtvem kotu se ne vidi popolnoma NIČ, samo siv ekran....sem morala senco z roko delati.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vidljivost na soncu je preslaba, to je dejstvo, maš na prvi strani fotke.
 

Drekavac

Zelenc'
18. mar 2011
24
0
1
Živjo,
od danes sem tudi jaz lastnik xRiderja
smile-1.gif

Imam pa eno prošnjo, a me lahko napotite, kje bom našel moto skin?
Full hvala.