VW Golf 2010 original bluetooth modul

kacajdr

Pripravnik
2. okt 2007
158
0
16
Kranj
Ali kdo od forumašev sam obvlada ali pozna strokovnjaka, ki v VW Golf letnik 2010 kvalitetno namesti original VW bluetooth modul?
Predpostavljam, da je potrebno:
- nekam pod sovoznikov sedež namestit bluetooth modul (kupim rabljenega) in ga povezat z avtoradaiem (v mojem primeru RCD310)
- namestit in povezat mikrofon
- v mojem primeru v sredino volanskega obroča namestit modulčka s tipkami (zopet kupim rabljeno) in ju povezat z avtoradiem.
- ???
===
Prosim za kontakt do strokovnjaka za te stvari.
Ali kdo prodaja rabljen original VW bluetooth modul/volan s tipkami za golfa/modulčke z volanskimi tipkami?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.156
113
ti si si zadal misijo nemogoče. oziroma misijo čist preveč denarja.
kupi parrota in rešeno.

drugo je če bi mel golf 5-ko in tipko na volanu. v tem primeru bi samo dension modul dodal zadaj za radio in mel rešeno za 100€
 

Nanox

Zelenc'
6. jun 2009
6
0
1
Jaz mam tudi Golfa z RCD310 radiem (letnik sicer 2010) + multifunkcijski volan s tipkami. Sem pred cca. 1 mesecem vgradil Fiscon basic bluetooth modul in morm reči, da zaenkrat dela u nulo. Na zaslonu potovalnega računalnika izpiše vse pomembne informacije, upravljam prek tipk na volanu (či jih nimaš, mislm da lahko prek komande za potovalni računalnik), v glavnem kot bi blo original
smile-1.gif
Pri Parottu me je zmotilo, da je enota vidna, pač ni ravno integracija.

Tudi same namestitve sem se lotil sam, so mi pri prodajalcu (na www.mp3avto.si) razložili postopek. Ni nek zahteven projekt, če si vsaj malo tehnični tip
smile-1.gif
Se odstrani maska okrog radia, odvije vijake, ki držijo radio. Modul priključiš zadaj na radio in spelješ kabel mikrofona do vzratnega ogledala npr.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

koliko pa računaš za ta Fiscon? Bi rekel, da jih prodajaš prek omenjene strani.
 

Nanox

Zelenc'
6. jun 2009
6
0
1
Ja za mojega računam malenkost več kot stane nov, ker ga pač ne prodam, razen za višjo ceno
smile-1.gif
Nov pa je bil 250€...
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Malo te hecam. Prijavil si se na alter ravno pravi cas, da napises, da imas zadevo. In seveda prijazno das link do trgovine.
evil.gif
(tudi kie nimam).
 

kacajdr

Pripravnik
2. okt 2007
158
0
16
Kranj
Nanox, kot naročeno!
S katerim telefonom pa to uporabljaš?
Ali uporabljaš tudi govorno izbiranje?
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Iščem oz želim si enako, le da je to na Miniju letnik 2008 ,ki na volanu ima že vse tipke za prostoročno telefoniranje, radio je pa mini boost cd.
thnx
 

Nanox

Zelenc'
6. jun 2009
6
0
1
Uporabljam Samsung Galaxy S in mi izpiše imenik in te zadeve. Tako da očitno z Androidom dela, oziroma vsaj z mojo verzijo (2.3) preverjeno.

Govornega izbiranja pa ne uporabljam...
 

kacajdr

Pripravnik
2. okt 2007
158
0
16
Kranj
ksz
Prosim še za priporočilo za res solidnega mojstra, ki mi bo demontiral nedelujoč parrot in namestil Fiscon.
Iščem mojstra, ki to res obvada.
Gorenjska in Ljubljana z okolico.
 

Nanox

Zelenc'
6. jun 2009
6
0
1
Kot že rečeno montaža ni nek zapleten postopek, tako da ti mora zadevo znati demontirat/namestit vsak avtoakustik brez kakšnih problemov.
Edino pri mikrofonu zahtevaj, da ti ga namesti nekje pri sredinskem vzvratnem ogledalu. Ker je možno, da ti ga namesti kje na strani, ker je pač lažje
wink-1.gif
Sem ga prvotno tudi sam imel tam, pa sem kasneje prestavil na sredino (ker je boljša pozicija).
 

kacajdr

Pripravnik
2. okt 2007
158
0
16
Kranj
Muči me govorno izbiranje: ali Fiscon Basic lahko nastaviš tako, da prepoznavanje govora prepušča telefonu (kot je npr Nokia)?
Tako, kot pri Parrotih.