Vulkanizer

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Mi zna kdo svetovati vredu vulkanizerja, ki ima odprto do 18:00 in ima delavnico znotraj LJ obvoznice?
Ne rabi biti najcenejši samo da bo ok, ker nazadnje sem šel k enem na Rakovnik, ki mi je zatrjeval, da imam ponarejeno homologacijo. Pa še trdil je da 92 oktanski bencin ni nikoli obstajal.
bonk.gif

Rabim precej hitro, ker mi tlak v gumi v dveh dneh pade na 0,5 bara.
grin1.gif


Hvala.
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Svašta !
Jaz povem kaj naj naredi pa grem na drink.
Nikoli ne debatiram z njim, še najmanj pa o XX oktanskem bencinu ali homologaciji.
Kar naročim naredi, plačam in grem.

Mislim ...

Pojdi kamorkoli samo ne nakladaj mu, pa bo opravil svoje !


LP
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Vulkanizerjev je kot toče znotraj ljubljanskega cestnega obroča. Pojdi do kakšnega manjšega, ker večji so vsi svinjsko dragi. Z večino se da zmenit, da ti naredijo brez računa, kar posledično pomeni, da se da nekaj prišparati.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
TNX. Sem res šel na BHS, čeprav sploh nisem videl tvojega sporočila.
grin1.gif


Ker so mi ostali tako specifično svetovali vulkanizerje
evil.gif


Pa še 11€ se mi zdi dokaj ugodno. Res je pa da ne vem kakšne cene imajo ostali.
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Tudi jaz sem bil včerak na BHS na Ptuju.
Gumo, ki je spuščala so zrihtali v 10 min, cena dela + zračnica 13 EUR!
 
Nazadnje urejeno:

halo007

Pripravnik
15. avg 2007
176
0
16
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
en je za bauhausom. ob cesti je velika zeleno-rumena tabla neki v zvezi s tovornjaki. če so najcenejši ne vem, dajo ti račun, pa delajo tut mislim da do 18, kar je tut meni prišlo prav.

pa še recimo http://www.bartog.si/PortalSLO/DesktopDefault.aspx?tabid=258 poglej kje imajo poslovalnice.

Ti butli so očetu na kombiju narobe obrnili gume (leva stran se vrti prav, desna pa narobe). Res butci.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
klobase... pokaži mi na kateremu linku piše da smo imeli 92 oktanski bencin...
pred mnogimi leti smo imeli takoimenovani normal z 89 ali 91 oktani od tebe pa še vedno čakam odgovor kdaj je bil 92 oktanski
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Preberi celotno temo še enkrat, pa mi pokaži kje trdim da je bil 92 oktanski v SLO?
Trdim da je tak bencin JE obstajal (GOOGLE IT) in da je na moji homologaciji pisalo 92 oktanski neosvinčen bencin.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
v sloveniji še prej v jugoslaviji nikoli
mogoče kje pa še to skoraj ziher ne v evropi... in na tanku vsakega japonskega ali korejskega avta pred leti še je bil napis minimalnega oktanskega števila ki se priporoča za motor ki ga ima...

obstaja tudi 50 oktanski bencin so what... a ga slučajno lahko kupiš - po tvoji logiki ne moremo za noben bencin reči da ne obstaja konec koncev ti trdiš da ta bencin je obstajal se pravi praviš da ga ni več... seveda ga še imajo kje v južni ameriki...
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ma daj se mi obešat na vsako besedo.
bonk.gif

92 oktanski bencin je obstajal PIKA. Če ni obstajal v SLO ali v Yugi me popolnoma boli K.
In če slučajno še vedno obstaja v kaki državi tretjega sveta me tudi popolnoma boli K.
stupid-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.