"Všeč mi je - like" na Alterju

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.735
251
113
hja, če bojo to naredil, bojo zgubil nekaj članov. in tud nekaj novih verjetno pridobil.

pa ne vem, zakaj je treba fb mešat zraven... tole je forum, tisto je pa nekaj drugega.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.200
992
113
Emona / Carnium
FB povezanost pomeni večji priliv uporabnikov foruma. Brez konkretnega stroška... Več uporabnikov foruma - večja vrednost foruma. A ni tako?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.837
730
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Namreč like it gumb bi bil samo za celotno temo. In na facebooku se nebi nikjer videlo, da si ti karkoli napisal v tej temi ampak bi bil samo link do teme.
V like it gumbu pa bi pisalo število like-ov, kar bi bil dober indikator koliko različnim osebam je tema všeč in posledično bi zelo hitro lahko naše zanimive teme.
Načeloma mi je vseeno (ker funkcij, ki jih ne maram - kot npr. "lajke" - nikjer ne uporabljam). Ampak PROSIM, PROSIM, PROSIM... če se bo res vključevala facebook integracija na stran, naj se da uporabnikom možnost v profilu to popolnoma izklopiti.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Jaz se nebi šel nikakršne integracije s FB! Pač se da samo možnost "lajkanja" posameznega posta.
 

_robi_

Pripravnik
15. maj 2009
455
0
16
Meni tudi načeloma opcija všeč mi je ne moti. Samo naj bo zraven še NI MI VŠEČ pa IDIOTIZEM. To za vsak post.
Kar se pa FB povezljivosti tiče, to pa rajši ne, ker bo kmalu kakšna tema kot npr. FANTU SEM GA FAFALA PA SPERMO POGOLTNILA, ALI LAHKO ZANOSIM?
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.992
1.115
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik majaron pravi:
Če ima kdo kaj za povedat naj pove, kdor bi se pa samo objemal in imel rad in mu je všeč ali pa mu je fuj in bi koga mahnil z blazino, pa naj to počne na fb-ju.
My thoughts exactly.

hja, my thought exactly also...

tale fb se čisto preveč vriva v naše življenje. zdej že po radiu poslušam neko novo tujko "lajkam"? wtf? a ne znajo prevest v naš jezik, al kako? Nej se ta FB drži v svojih krogih, ostalo naj pa pusti pri miru.

Čez 5 let se bojo ženil z "lajkam", ne pa z "da". mater, a zdej nam bo par posameznikov iz USA narekovalo, kako se izražat???

sej folk ni več normalen.
smirk-1.gif

Imamo slovenski izraz, se je že kar prijel: všečkam.
In jebiga, FB je pač postal nek standard. Celo v velikih korporacijah se določene stvari odvijajo preko FB (ne bi verjel, če ne bi videl na lastne oči) ... Tako da se bo zgleda za nekaj časa treba z njim sprijaznit ...
Jebiga, včasih smo pa na ICQju viseli in če njega teamwork izvajali ...